Юна українська гімнастка відмовилася ділити подіум із росіянками

Текст: ,  7 березня 2022, 09:06
0
1361
Українська гімнастка відмовилася вийти на подіум із росіянками

15-річна Даніела Батрона на змаганнях Кубка світу у Катарі вийшла окремо на подіум.

На змаганнях Кубка світу зі спортивної гімнастики, що триває у Катарі, організаторам довелося провести дві церемонії нагородження.

Справа в тому, що 15-річна українська гімнастка Даніела Батрона відмовилася виходити на подіум разом із росіянками.

Як повідомляє Суспільне, у вправі на різновисоких брусах Батрона завоювала бронзу, дві інші нагороди дісталися росіянкам, які виступають без прапора та гімну.

Спочатку на подіум, обернувшись до національного прапора, вийшла українка. А вже після неї туди пустили нейтральних атлетів Вікторію Лістунову та Марію Мінаєву.

Зазначимо, що Батрона - одна із наймолодших учасниць етапів Кубка світу у 2022 році. Вона народилася на Рівненщині і в минулому стала 2-кратним призером юніорського чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики.

Першу медаль у кар'єрі на дорослому рівні вона виборола у німецькому Коттбусі, де виграла золото, після чого вирушила на етап Кубка світу до Катару. Тут, крім бронзи, українка також виграла срібло у вільних вправах.

Нагадаємо, етап у Катарі став останнім для спортсменок із Росії та Білорусі - на наступних змаганнях вони не зможуть виступити через усунення.