Українські фехтувальники в Сеулі зупинилися далеко від медалей

0
49
Андрій Ягодка

Шабліст та шаблістки не надто успішно виступили в Сеулі.

У столиці Південної Кореї відбувся Гран-прі з фехтування на шаблях. Збірну України на цих змаганнях представляли Олена Кравацька, Ольга Жовнір, Олена Вороніна, Аліна Комащук, Олена Прокуда, Юлія Бакастова, а також Андрій Ягодка.

Серед жінок найдалі зуміли пройти Жовнір і Вороніна, які завершили боротьбу за медалі в 1/16 турнірній таблиці. За іронією долі, в 1/32 фіналу обидві українки зустрілися зі своїми співвітчизницями. Ольга Жовнір перетнулася з Оленою Кравацькою, а Олена Вороніна - з Аліною Комащук. Сильнішими виявилися Жовнір і Вороніна, які перемогли своїх суперниць з рахунком 15:14 і 15:12 відповідно.

До наступного туру українським шаблісткам пробитися не вдалося - уродженка Хмельницького не впоралася з італійкою Лорето Гулоттою, поступившись з рахунком 12:15, а киянка програла одним ударом французькій фехтувальниці Шарлін Талландьє - 14:15.

Що ж стосується Андрія Ягодки, то українець успішно подолав груповий етап турніру і попередній тур «олімпійки», але не зумів здобути перемогу в першому бою основної сітки Гран-прі.

В 1/32 фіналу лідер збірної України несподівано поступився 136-му номеру світового рейтингу Юн Хо Вону з Південної Кореї з рахунком 5:15 і, таким чином, фінішував на 45-му місці в загальному медальному заліку.

Нагадаємо, лідер збірної України з фехтування на шаблях Ольга Харлан продовжує відновлюватися після травми, а наприкінці минулого тижня отримала нагороди на Героях спортивного року.