Хокей: Україна програла Казахстану і достроково вилетіла до нижчого дивізіо

0
453
Збірна України поки не виграла жодного матчу домашнього ЧС з хокею

Збірна України з хокею програла четвертий матч домашнього чемпіонату світу.

Фіаско закінчився виступ збірної України з хокею під керівництвом Олександра Савицького на домашньому чемпіонаті світу в Дивізіоні 1А.

Наша команда програла чотири матчі зі стартових чотирьох і достроково стала найгіршою командою чемпіонату, вилетівши до Дивізіону 1В.

Уже в першому періоді дебютант збірної 19-річний воротар Дьяченко пропустив в свої ворота дві шайби від збірної Казахстану. Відкрив рахунок в матчі дебютанта найкращий бомбардир ЧС, натуралізований канадець Доус, а за секунду до сирени на першу перерву забив Мартен Сен-П'єр.

У другому періоді наша збірна зазнала змін і зуміла зрівняти рахунок, коли спочатку Німенко, а потім і Бабинець закинули шайби у ворота одного з фаворитів київського чемпіонату.

Але дива не сталося і в третьому періоді швидкою шайбою українців приголомшив Міхайліс, а потім Боченскі встановив остаточний рахунок.

Як результат - четверта поразка 2:4, і зустріч з Кореєю в п'ятницю стала для України формальністю.

Збірна України не зуміла закріпитися в Дивізіоні 1А і після перемоги в Загребі знову вилітає до Дивізіону 1В. Щоб повернутися в другий за силою дивізіон світового хокею, через рік нам знову потрібно брати "золото" на ЧС в групі В.

Казахстан - Україна - 4:2 (2:0, 0:2, 2:0)

Шайби: 1:0 Найджел Доус (3:21), 2:0 Мартен Сен-П'єр (19:59), 2:1 Дмитро Німенко (34:25), 2:2 Сергій Бабинець (35:16), 3:2 Микита Міхайліс (41:59), 4:2 Брендон Боченскі (57:04)