Біатлон: Дальмаєр виграла гонку переслідування, Семеренко відіграла 5 місць

iSport.ua,  20 січня 2018, 15:10
0
224
Лаура Дальмаєр

Лаура Дальмаєр стала переможницею гонки переслідування на шостому етапі Кубка світу з біатлону. Віта Семеренко, яка стартувала 22-ю, фінішувала 17-ю.

Німецька біатлоністка Лаура Дальмаєр стала переможницею гонки переслідування в рамках шостого етапу Кубка світу з біатлону.

Лаура Дальмаєр стартувала на другій позиції і до першої стрільби майже наздогнала Екхофф, але промах відкинув її на четверте місце, а ось далі німкеня вже не промахувалася, впевнено вигравши гонку.

Після другої стрільби сформувалася група лідерів із п'яти чоловік у складі Дальмаєр, Екхофф, Вірер, Домрачевої і Бескон. Два промахи Бескон і один Вірер розірвали групу, а на останній стрільбі лише Дальмаєр відстрілялася точно і пішла за перемогою.

Екхофф зробила два промахи і з чотирма сумарними помилками на стрільбі залишилася четвертою. Домрачева промахнулася раз і вийшла разом з Вірер, яка трималася за білорускою до фінішу. На одному з останніх віражів Дарина наступила на палицю Вірер, і та її втратила. До честі Домрачевої, вона припинила боротьбу і дозволила Доротеї стати другою, а сама фінішувала з бронзою.

Віта Семеренко, яка стартувала 22-ю, допустила по одному промаху на першій і останній стрільбі і в підсумку фінішувала 17-ю, а ще одна українка Ірина Варвинець після двох промахів на лежанні чисто відпрацювала стійку і прийшла до фінішу 34-ю.