Український дзюдоїст Гордієнко виграв перше в кар'єрі золото Гран-прі

0
97
Український дзюдоїст Гордієнко виграв перше в кар єрі золото Гран-прі
Олександр Гордієнко

Українець здобув свою четверту в кар'єрі медаль турнірів серії Гран-прі Тунісу у ваговій категорії понад 100 кг, де здолав срібного чемпіона Африки.

Український дзюдоїст Олександр Гордієнко посів перше місце на Гран-прі Тунісу у ваговій категорії понад 100 кг.

Стартове Гран-прі сезону українець почав з першого раунду, де іппоном здолав місцевого спортсмена Сухана Гуефрачі, який у 2017 році зайняв друге місце на юніорському чемпіонаті Африки.

Свій другий поєдинок Гордієнко провів проти чеха Михайла Хорака й також завершив сутичку іппоном. У чвертьфіналі українець зустрівся з узбеком Ікхтіером Халмуротовим. Гордієнко дозволив опоненту провести ваза-арі та отримав два попередження, але за 35 секунд до кінця сутички провів іппон і вийшов до півфіналу.

У наступній стадії турніру Гордієнко зустрівся з 22-річним японцем Казуя Сато. Українцю вдалося провести іппон за 45 секунд до закінчення сутички, чим він гарантував собі медаль.

У поєдинку за золото Гордієнко зійшовся з дворазовим призером чемпіонату Азії іранцем Жавадом Махжюбом. Під час сутички українець отримав два попередження, але на четвертій хвилині провів ваза-арі, яке стало для нього переможним.

Таким чином, Гордієнко здобув свою четверту в кар'єрі медаль турнірів серії Гран-прі і першу золоту.

Раніше повідомлялося, що в перший день Гран-прі Тунісу українські дзюдоїсти виграли дві медалі.