УХЛ: Донбас в сьомий раз обіграв Кременчук

iSport.ua,  21 січня 2018, 20:53
0
61
Донбас усьоме раз обіграв Кременчук

Господарі не змогли перервати переможну серію донеччан, яка вже налічує 29 матчів. Для команди Сергія Вітера це вже третя "суха" перемога.

У рамках 31-го туру УХЛ у Кременчуці відбувся центральний матч між місцевою однойменною командою і ХК Донбас.

Донецький колектив вперше приїхав на оновлену арену Айсберг і відчув божевільну атмосферу переповненого стадіону, але і вона не змогла вберегти Кременчук від поразки.

Гості змогли продовжити свою переможну серію до 29 матчів поспіль завдяки голам Ляльки в першому періоді й Коваленка з Костіковим - у другому. Цікаво, що в заключній 20-хвилинці Свищев закинув ще одну шайбу у ворота господарів, проте вона не була зарахована через зсунуті воріт, але під самий кінець зустрічі Ярослав все-таки забив за правилами.

Для команди Сергія Вітера це вже третя "суха" перемога над хокеїстами Олександра Савицького в поточному сезоні. Ще один шатаут у свій актив записав Богдан Дьяченко. Таким чином, Кременчук після перемоги над Вовками зазнав першої поразки на реконструйованій домашній арені.

Кременчук - Донбас 0:4 (0:1, 0:2, 0:1)

Шайби: 0:1 - Лялька (Ігнатенко) - 18:13, 0:2 - Костиков - 26:47, 0:3 - Коваленко (Лялька) - 34:23, 0:4 - Свищев (Ворона) - 59:31 .

Воротарі: Власенко (Петленко, 34:23) - Дяченко.