Українська шпажистка Кривицька виграла бронзу на Кубку світу

iSport.ua,  10 лютого 2018, 22:01
0
51
Олена Кривицька

Олена Кривицька здобула першу медаль у кар'єрі на етапах Кубка світу. В півфіналі змагання українка поступилась фехтувальниці з Росії.

Чинна бронзова призерка чемпіонату світу з фехтування на шпазі українка Олена Кривицька вперше в кар'єрі здобула особисту медаль Кубка світу, ставши третьою в Барселоні.

Українка по ходу змагань обіграла німкеню Анну Горнишер за рахунку 13:12, Наталі Моельгавзен з Бразилії - 15:10, італійку Мару Наварріа - 15:11, Юлію Бєляєву з Естонії - 15:14, але в півфіналі програла Тетяні Андрюшиній з Росії - 5:15.

Додамо, що Кривицька за підсумками 2017 року увійшла в топ-30 найкращих спортсменів України за версією iSport.ua.