Українські легкоатлети виграли в Стамбулі 4 золота і 3 срібла

0
133
Марина Бех-Романчук

Українці показали низку високих результатів на міжнародних змаганнях.

Українські легкоатлети успішно виступили на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій в Стамбулі, вигравши сім медалей, з яких чотири золоті і три срібні.

Золоті медалі здобули Марина Бех-Романчук, яка в секторі для стрибків у довжину показала результат 6,76 м, Анна Красуцька, яка стрибнула на 13,77 в секторі для потрійного стрибка, Евген Гуцол в бігу на 800 м (1.48,52) і жіноча естафета 4×400 м у складі Катерини Климюк, Тетяни Мельник, Анастасії Бризгіної і Анни Рижикової.

Яна Качур в забігу на 60 метрів, Анна Чубковцова на 60-метрівці з бар'єрами і Віталій Бутрим на дистанції 400 метрів завоювали срібло.

Нещодавно стало відомо про склад збірної України на зимовий ЧЄ.