Золото і два срібла: українки продовжили медальну феєрію на ЧЄ з боротьби

iSport.ua,  12 квітня 2019, 20:58
0
89

Жіноча збірна України з боротьби стала першою в загальному командному заліку на чемпіонаті Європи.

До трьох золотих медалей першого дня фіналів у жіночій боротьбі українські борчині в другий день фіналів додали ще три нагороди на чемпіонаті Європи, який проходить у Бухаресті.

Золоту медаль здобула в категорії до 72 Аліна Бережна-Махиня, яка у фіналі достроково виграла в німкені Анни Шелль.

Лілія Горішна в категорії до 53 кг у фіналі з рахунком 3:13 програла 25-річній росіянці Стальвірі Оршуш. Ще одне срібло виграла Тетяна Кіт у категорії до 57 кг. У фіналі вона поступилася Емесі Барке з Угорщини з рахунком 2:4.

Близька до медалі була в категорії до 62 кг українка Ілона Прокопевнюк, але поступилася в матчі за 3-є місце Тетяні Омельченко з Азербайджану з рахунком 4:6.

Зазначимо, що жіноча збірна України з вільної боротьби посіла перше місце в командному заліку, набравши 168 очок.

А в п'ятницю, 12 квітня, розпочалися змагання у представників греко-римської боротьби. Лідер збірної України в категорії до 87 кг Жан Беленюк упевнено вийшов у фінал. Владислав Коростильов (55 кг) і Микола Дараган (77 кг) боротимуться через втішний турнір за бронзу.