Україна з розгромної поразки стартувала у відборі на ЧС з футзалу

iSport.ua,  1 лютого 2020, 19:23
0
445

Команда Олександра Косенка поставила себе у непросте становище.

Збірна України з футзалу стартувала з розгромної поразки в елітному раунді відбору на чемпіонат світу 2020 року.

У матчі першого туру групи В підопічні Олександра Косенка поступилися господарям відбору, сербам, із рахунком 2:5.

У першому таймі серби краще реалізували свої моменти - Пршіч і Петров голи забили, а ось Разуванов і двічі Журба з хороших позицій промахнулися.

Другий тайм почався з того, що Пршіч потужним ударом зі штрафного відправив м'яч у наші ворота, а через пару хвилин Томич забив ще раз.

Лише після того, як рахунок став 4:0 на користь Сербії, Україна зусиллями Фаренюка забила гол престижу, але майже відразу Ракич знову вразив ворота Іваняка.

Остаточний рахунок у матчі встановив Корсу, але поразка 2:5 ставить під загрозу вихід збірної України на чемпіонат світу, враховуючи наявність у групі Іспанії, з якою українці зустрінуться в наступному матчі 2 лютого.

Сербія - Україна 5:2
Голи: Пршіч, 12, 21, Петров, 15, Томич, 29, Ракич, 30 - Фаренюк, 29, Корсун, 39

Сербія: Неманья Момчилович - Стефан Ракич, Драган Томич, Марко Пршіч, Мілош Шимич - Нінослав Алексич, Страхінья Петров, Нікола Матієвич, Денис Раміч, Йован Лазаревич, Мілош Стойкович, Дарко Рістіч - Яків Вулич.

Україна: Євген Іваняк (Кирило Ципун, 30) - Ігор Корсун, Петро Шотурма, Микола Білоцерківець, Михайло Зварич - Олег Єрьомін, Сергій Малишко, Володимир Разуванов, Микола Микитюк, Дмитро Сорокін, Сергій Журба, Артем Фаренюк, Олександр Педяш.