Цуренко впевнено вийшла до чвертьфіналу в Індіан-Уеллсі

iSport.ua,  6 березня 2020, 01:10
0
95

Леся Цуренко продовжує боротьбу за перемогу в турнірі.

Українська тенісистка Леся Цуренко вийшла до чвертьфіналу турніру серії WTA 125k в американському Індіан-Уеллсі.

У матчі 1/8 фіналу Цуренко у двох сетах розібралася із британкою Кеті Бултер - 6:3, 6:3.

Матч тривав годину і 12 хвилин. У першому сеті Цуренко зробила брейк у четвертому геймі і повела 3:1, але тут же Бултер зробила зворотний брейк. Ще раз подачу суперниці Цуренко вдалося взяти у дев'ятому геймі, після чого вона "під нуль" подала на сет. У другому сеті британка на початку повела 2:0, але Цуренко зрівняла рахунок, а за рахунку 3:3 українка зробила два брейки, реалізувавши другий матч-бол.

У чвертьфіналі Цуренко зіграє проти сербки Ольги Данилович, яка займає 179-й рядок у рейтингу WTA.