Українські біатлоністки посіли перші чотири місця на контрольній індивідуальній гонці

iSport.ua,  22 листопада 2020, 15:48
0
371

Перше місце в гонці в Воукатті зайняла капітан команди Олена Підгрушна.

Напередодні старту нового сезону з біатлону у фінському Воукатті проводяться контрольні старти збірних України, Фінляндії, США та Болгарії.

В рамках програми відбулася коротка індивідуальна гонка у жінок, в якій наші спортсменки зуміли фінішувати на перших чотирьох місцях. Капітан команди Олена Підгрушна зайняла перше місце, допустивши 5 промахів на вогневих рубежах. Її час - 37 хвилин 8 секунд.

Другою з відставанням в 4 секунди стала Віта Семеренко, на рахунку якої 2 промахи. А третьою фінішувала Дарина Блашко, в пасиві якої 4 промахи на вогневих рубежах. Її відставання від Підгрушної склало 17 секунд.