Галичанка вийшла в 1/8 фіналу жіночого ЄвроКубку з гандболу

iSport.ua,  22 листопада 2020, 17:38
0
211

Українська команда обіграла колектив з Північної Македонії.

Сьогодні, 22 листопада, відбувся поєдинок 1/16 фіналу Європейського кубка з гандболу, в якому українська Галичанка зі Львова змогла обіграти Куманово з Північної Македонії.

Як і перша гра цієї стадії турніру, другий матч проходив на паркеті палацу "Галичина". У першому матчі українки виграли з рахунком 33:17, забезпечивши комфортну перевагу в 16 очок.

Представниці Куманово сподівалися відігратися і перший тайм залишився за ними, але з мінімальною перевагою в один м'яч - 16:15. У другому таймі львів'янки додали і встановили остаточний рахунок 31:26 на свою користь.

За підсумками двох матчів чемпіонки України вийшли в 1/8 фіналу Єврокубка. Наступний суперник поки невідомий, а матчі цієї стадії пройдуть 9-10 і 16-17 січня.

Куманово - Галичанка 26:31 (16:15, 10:16)

Галичанка: Олександра Фурманець - 7, Христина Майкут - 6 (5 з пенальті), Діана Дмитришин - 5 (2 з пенальті), Мар'яна Маркевич - 4, Марина Коновалова - 4, Анастасія Мелекесцева - 3, Юлія Головко - 2.