Біатлон: Алімбекова виграла спринт у Гохфільцені, Джима і Блашко - в ТОП-25

iSport.ua,  11 грудня 2020, 13:50
0
140

Білоруська біатлоністка ідеально пробігла гонку і посіла перше місце.

Сьогодні, 11 грудня, з жіночого спринту стартував третій етап Кубка світу з біатлону в австрійському Гохфільцені.

Перше місце в гонці сенсаційно посіла представниця Білорусі Динара Алімбекова. Дівчина ідеально відпрацювала на двох вогневих рубежах і показала досить високу швидкість на дистанції.

На другому місці опинилася норвежка Тіріл Екгофф. Після не найбільш вдалих виступів у Конхіолахті (за винятком пасьюта), норвежка взяла себе в руки і з одним промахом на лежанні програла Алімбековій всього лише 8,5 секунди.

Третьою у фінішному протоколі опинилася німецька біатлоністка Франциска Пройсс, яка, як і Екхофф, допустила один промах, і програла лідеру 9,9 секунди.

Що стосується українських біатлоністок, то кращою виявилася Юлія Джима. З одним промахом на стійці вона програла Алімбековій 57,8 секунди і посіла 22 місце. А Дарина Блашко, яка без помилок відпрацювала на вогневих рубежах, стала 24-ю з відставанням трохи більше хвилини.

Валя Семеренко промазавши двічі на стійці, фінішувала 45-ю з відставанням більше півтори хвилини. А ось її сестра Віта, яка також допустила дві помилки на другому вогневому рубежі, виявилася поза ТОП-60, а значить, не виступить у гонці переслідування.

Порадував прогрес Катерини Бех. Вона не зуміла ідеально "відстрілятися", двічі помилившись на вогневих рубежах, але зайняла 59 місце і відібрали на гонку переслідування.