Біатлон: Україна зайняла 10-е місце в змішаній естафеті в Оберхофі, Росія здобула перемогу

iSport.ua,  10 січня 2021, 13:53
0
264

Росіянин на фініші вирвав золото у норвежця.

В рамках заключного змагального дня п'ятого етапу Кубка світу з біатлону в німецькому Оберхофі відбулася змішана естафета.

Перемогу здобула збірна Росії. На першому етапі не дуже впевнено виступила Кайшева, яка передала естафету на 9-му місці з відставанням в півхвилини, проте потім Миронова провела практично ідеальний етап і вивела Росію на перше місце.

Далі Логінов, нехай і не без помилок, але в цілому добре відпрацював на третьому етапі, а потім Латипов прямо вирвав перемогу в фінішному створі, обійшовши норвежця Легрейда.

Друге місце здобула збірна Норвегії. Після перших двох етапів у виконанні Тандреволд і Ройселанд команда йшла на четвертій позиції, але мала всі шанси на перемогу. Наблизився до заповітного золоту Дале, однак Легрейд не зміг впоратися з натиском росіянина на останніх метрах дистанції.

Третє місце дісталося Франції, яка з самого старту позначила свій намір потрапити на п'єдестал. Французькі біатлоністки Шевальє-Буше і Бреза досить впевнено пройшли свої етапи, однак Клод і Фійон Майї змусили фанатів трохи понервувати.

Втім, Кантен після останньої стрільби пішов разом з Латиповим і Легрейдом, але не зумів поборотися з ними в швидкості і приніс своїй команді бронзу.

Збірна України посіла лише 10-е місце, хоча мала всі шанси бути вище. Дарина Блашко і Юлія Джима в цілому добре відпрацювали на рубежах, але їм не вистачало швидкості, і Артем Прима на третій етап йшов тільки 11-м.

І ось тут почалися неприємності - він не впорався зі стрільбою і заїхав на коло, передавши естафету 14-м. Капітан чоловічої збірної України Дмитро Підручний зробив все, що міг, добре відпрацював стрільбу і фінішував десятим.

10. Україна (1 + 8) +2: 15,9

Нагадаємо, заключною гонкою етапу в Оберхофі буде сингл-мікст. На нашому сайті буде доступна онлайн-трансляція гонки, яка розпочнеться о 15:40 за київським часом.