Продексім програв Інтеру і вилетів з Ліги чемпіонів

iSport.ua,  19 лютого 2021, 23:35
0
362

Херсонський Продексім поступився Інтер-Мовістар в поєдинку 1/8 фіналу футзальної Ліги чемпіонів.

Перший тайм завершився мінімальною перемогою іспанського колективу - голом у складі Інтера відзначився Салдісе. Продексім, в свою чергу, мав кілька непоганих нагод забити, але до взяття воріт справа так і не дійшла.

Зате в другій половині зустрічі херсонський колектив використовував всі свої шанси. На 31-й хвилині Зварич завершив контратаку своєї команди, а потім Шотурма вивів свою команду вперед. Інтер відповів голом Борха.

Гості вирішили ризикнути, і за півтори хвилини до кінця другого тайму зіграли з п'ятим польовим гравцем. Але Інтер стримав натиск і засмутив суперника ще двома голами.

Продексім покинув турнір, зупинившись за крок від Фіналу восьми. На попередніх стадіях херсонці здолали Росаріо (28:1) і Шкупі-1927 (5:1).

Інтер Мовістар - Продексім 4:2

Голи: Салдісе, 16, Борха, 33, Сесіліо, 38, Гарсія, 39 - Зварич, 31, Шотурма, 33