iSport.ua,  7 вересня 2021, 06:41
0
211
Даяна Ястремська у парі з австралійцем пробилися до півфіналу US Open

Українка продовжує боротьбу за трофей у парному змішаному розряді турніру Великого шолома.

У рамках Відкритого чемпіонату США з тенісу відбувся чвертьфінальний матч парного змішаного розряду, у якому взяла участь українська спортсменка Даяна Ястремська.

Українка в парі з Максом Перселлом з Австралії здобули перемогу над Ярославою Шведовою (Казахстан) і Фабрісом Мартеном (Франція).

Матч тривав 52 хвилини. По ходу зустрічі Ястремська і Перселл подали чотири ейси, допустили одну подвійну помилку і реалізували 3 з 4-х брейк-пойнтів.

Їхні суперники один раз подали навиліт, двічі помилилися під час введення м'яча в гру і не зуміли реалізувати жодного з 3-х брейк-пойнтів.

US Open (Нью-Йорк, США)

1/4 фіналу

Мікст

Даяна Ястремська / Макс Перселл (Україна / Австралія) - Ярослава Шведова / Фабріс Мартен (Казахстан / Франція) - 6:2, 6:3

У півфіналі турніру українсько-австралійському дуету доведеться зіграти проти переможців матчу Джуліана Олмос / Марсело Аревало (Мексика / Сальвадор) - Еллен Перес / Марсело Демолінер (Австралія / Бразилія).

Раніше повідомлялося, що українка Еліна Світоліна пробилася до чвертьфіналу US Open у жіночому одиночному розряді.