Україна стала 31-ю у медальному заліку ЧС з легкої атлетики

Текст: ,  25 липня 2022, 10:25
0
515
Магучих виграла срібло на чемпіонаті світу з легкої атлетики

Наші спортсмени змогли завоювати срібло та бронзу на змаганнях в американському Юджині.

Збірна США впевнено виграла медальний залік домашнього чемпіонату світу з легкої атлетики. У Юджині американці здобули 33 нагороди, 13 з яких були золотими.

Друге та третє місця з великим відставанням посіли команди Ефіопії та Ямайки, у яких лише по 10 нагород у скарбничці.

Щодо збірної України, то в США наші легкоатлети змогли виграти одну срібну та одну бронзову нагороди. Обидві медалі були завойовані у стрибках у висоту.

Нагадаємо, Ярослава Магучих з результатом 2.02 м стала другою в жіночій частині програми, а Андрій Проценко, стрибнувши на 2.33 м, став третім у чоловічій.

Ці результати дозволили розділити з командою Литви 31 рядок підсумкового медального протоколу.