Магучих перемогла на першому міжнародному старті сезону

Текст: ,  26 січня 2023, 09:36
0
1587
Ярослава Магучих

Українська легкоатлетка виграла золото на турнірі в німецькому Котбусі, не взявши висоту навіть 2 метри.

Українські стрибуни у висоту вдало розпочали 2023 рік. Ярослава Магучих та Ірина Геращенко здобули нагороди на першому міжнародному старті сезону.

Наші легкоатлетки виступали на турнірі серії World Athletics Indoor Tour Bronze у німецькому Котбусі, де посіли перше та друге місце. При цьому їм навіть не скорилася висота у два метри.

Магучих завоювала золото, обмежившись 1,98 м. Також вона зробила спроби стрибків на 2,02 м, проте не змогла досягти успіху.

Геращенко стала срібною призеркою турніру. Вона програла співвітчизниці два сантиметри, зупинившись на 1,96 м. Бронзу виборола Гета Туурі з Фінляндії.