Серьогіна – срібна медалістка Європейських ігор-2023

iSport.ua,  23 червня 2023, 18:45
0
315

Українська каратистка Аніта Серьогіна поступилася у фіналі німецькій суперниці Рим Хаміс.

У польському Кракові відбуваються Європейські ігри, в рамках яких відбуваються і змагання з карате.

У вазі до 61 кг серед жінок Україну представляла 33-річна Аніта Серьогіна, яка зуміла здобути срібну медаль.

На груповому етапі Аніта здолала всіх трьох суперниць і посіла впевнений перший рядок таблиці.

У півфіналі українська каратистка здобула перемогу над представницею Туреччини Гозуток Гулбахар.

У фінальній сутичці Серьогіна при рівній боротьбі та рівному рахунку 2:2 поступилася з сеншу німецькій суперниці Рим Хаміс.

На ISPORT можна ознайомитись з усіма медалями, які вибороли українці у рамках ІІІ Європейських Ігор. Крім того, також маємо медальний залік турніру.