Сен-Ремі (ATP). Стаховський програє в стартовому поєдинку

iSport.ua,  7 вересня 2016, 15:48
0
53
Сергій Стаховський

Українець Сергій Стаховський безславно залишає французький турнір категорії «челленджер» вже в першому колі, поступившись 352-й ракетці світу.

На челленджер в Сен-Ремі Стаховський приїхав явно не в найкращій формі - чотири поразки в п'яти останніх матчах, одна з яких, через травму, виявилася достроковою.

Проте, свій перший матч у Франції Сергій виграв - разом з Маріушем Копілом українець вдало стартував у парному розряді.

В одиночці ж киянина чекав матч з маловідомим Максимом Жанв’є. Від місцевих організаторів француз отримав «wild-card», а Сергій, на хвилиночку, - перша ракетка турніру.

Втім, матч для українця не задався - вже в першому сеті Жанв’є оформив три безмовні брейки і виграв партію з розгромним рахунком.

Другий сет почався більш спокійно - Стаховський кілька вирівняв гру і, завдяки гарному відсотку попадання першої подачі, почав на рівних діяти з менш іменитим суперником.

Обмін геймах продовжився до десятого гейму, коли Сергій, в першу чергу за рахунок свого досвіду, змусив тричі грубо помилитися француза, отримавши три сет-боли. З другої спроби, завдяки грамотному виходу до сітки, Сергій зумів закрити партію на свою користь і перевів матч у вирішальний сет.

Уже в третьому сеті українець повинен був закінчувати матч на свою користь, проте сталося все інакше. На першій же власній подачі у Стаховського виникли проблеми, які той все ж зумів виправити, а вже наступна сесія на м'ячах Сергія закінчилася брейком. Стаховський зумів відіграти згаяне очко в геймі, який міг стати останнім. Більше того - українець зробив це з рахунку 3:0 на подачі француза і, здавалося, це повинно додати впевненості першій ракетці турніру. На жаль, вже на тай-брейку наш співвітчизник одразу ж віддав дві свої подачі, а, відігравши один з міні-брейків, знову відправив м'яч у метровий аут і підписав собі цим остаточний вирок.

Сергій Стаховський (Україна, 1) - Максим Жанв’є (Франція) - 1:6, 6:4, 6:7 (2)