У Москві стартує Кубок Кремля

6 жовтня 2008, 10:29
0
4

У понеділок, 6 жовтня, у московському спорткомплексі Олімпійський стартує 19-й за рахунком тенісний турнір Кубок Кремля.

Загальний призовий фонд Кубка Кремля цього року становитиме близько 2,4 мільйонів доларів. Більша частина - 1,34 мільйона буде виділена на жіночий турнір, все, що залишиться - 1,049 - на чоловічий. Чемпіонка московських змагань одержить у своє розпорядження 196,9 тисяч доларів, а переможець - 171 тисячу.

Кубок Кремля-2008 пройде на 4 кортах спорткомплексу Олімпійський з покриттям RuKortHard з 6 по 12 жовтня.

Російський тенісист Микола Давиденко здобув перемогу на торішньому турнірі Кубок Кремля.

У фіналі жіночої сітки турніру росіянка Олена Дементьєва в трьох сетах перемогла одну із кращих тенісисток світу американку Серену Вільямс - 5:7, 6:1, 6:1. Дементьєва виграла Кубок Кремля вперше в кар'єрі.