6 березня 2009, 21:48
0
5
Бердих виводить чехів уперед

У п'ятницю, 6 березня, у рамках матчу 1/8 фіналу Кубка Девіса-2009 між командами Чехії та Франції пройшов перший поєдинок, у якому Томаш Бердих у чотирьох сетах обіграв Жиля Сімона.

Уже перший сет зустрічі залишився за Бердихом: тенісисти обмінялися брейками і в підсумку результат сету зважувався на тай-брейку - 7/6 (3).

У другій партії матчу в Бердиха був усього один брейкпоінт, але реалізувати його він не зміг, а от Сімон у свою чергу свій єдиний брейковий м'яч використовував і зрівняв рахунок у сетах - 6/4.

У третій партії, що тривала 1 годину 10 хвилин, тенісисти знову обмінялися брейками й довели справу до тай-брейку, на якому знову сильнішим виявився Бердих - 7/6 (2). Варто відзначити, що в третьому сеті у француза було сім брейкпоінтів, але неточна гра в ключових розіграшах не дозволила Жилю зробити більше одного брейка.

Четвертий сет пройшов повністю під диктування чеського спортсмена. Бердих зробив три брейка і впевнено довів сет, а разом з ним і матч до перемоги - 6/3.

У такий спосіб збірна Чехії випереджає команду Франції з рахунком 1:0, хоча ситуація може змінитися вже сьогодні після другого одиночного поєдинку, в якому зіграють перший номер чехів Радек Штепанек і другий номер французів Жо-Вілфрід Цонга.

За матеріалами: GoTennis.ru