Індіан-Уеллс: Іванович проходить Пенетту

18 березня 2009, 12:40
0
6
Іванович насилу обіграла Пенетту

Сьома ракетка світу сербська тенісистка Ана Іванович продовжує похід за своїм другим поспіль титулом на турнірі в Індіан-Уеллсі, діставшись на BNP Paribas Open-2009 до чвертьфіналу.

5-а сіяна на змаганнях 21-річна Іванович завершила свій непростий матч із 12-м номером посіву 27-річною італійкою Флавією Пеннеттою.

Сербка вирвала перемогу в третьому, вирішальному сеті - 6:4, 4:6, 6:4. Поєдинок тривав 2 години 5 хвилин. Це вже друга перемога сербки у двох проведених матчах із суперницею.

Таким чином, за вихід до півфіналу Іванович боротиметься з 23-ою ракеткою BNP Paribas Open-2009 28-річною спортсменкою з Австрії Сібіле Баммер.

Напередодні Баммер, що займає в рейтингу WTA 29-у позицію, у двох партіях із рахунком 6:3, 6:2 упевнено переграла двократну переможницю турніру (2002, 2007 рр.) Даніелу Хантухову зі Словаччини, посіяну під 30-м номером.

За матеріалами: GoTennis.ru