13 квітня 2009, 10:12
0
4
Хьюїтт перемагає

Австралійський тенісист Ллейтон Хьюїтт став переможцем великого турніру ATP US Men's Clay Court Championship-2009, який проходив в Х'юстоні (Техас, США).

У фінальному матчі 28-річний австралієць зустрічався з американським спортсменом Уейном Одесником.

Це була перша зустріч між двома тенісистами, і тривала вона більше двох годин. Перемога в підсумку дісталася австралійцеві - 6/2, 7/5. За матч Хьюїтт зміг 7 раз взяти подачу Одесника, на що американець відповів тільки 4 брейками.

Для Ллейтона ця перемога стала вже 27-ю у професійній кар'єрі і першою за останні два роки. Успіх на турнірі в Х'юстоні дозволив Хьюїтту піднятися відразу на 31 рядок у рейтингу ATP, тепер Ллейтон став 57-ю ракеткою світу.

Американець Уейн Одесник, для якого цей вихід у фінал перший у кар'єрі, також зміг суттєво покращити свої позиції в рейтингу. Якщо перед стартом змагань Уейн був 100-ю ракеткою світу, то на цьому тижні 23-річний американець буде вже на 77-му місці.

За матеріалами: GoTennis.ru