Біатлон: українки невдало виступили в спринті, Домрачева виграла бронзу

iSport.ua,  10 березня 2017, 20:25
0
274
Подіум у Контіолахті

Норвежка Тирил Екгофф стала переможницею спринтерської гонки на восьмому етапі Кубка світу з біатлону у фінському Контіолахті.

Норвезька біатлоністка Тирил Екгофф виграла спринтерську гонку на восьмому етапі Кубка світу з біатлону, який проходить у фінському Контіолахті.

Екгофф подолала 7,5 км без помилок на двох вогневих рубежах із часом 19 хв. 18,4 сек. Друге місце посіла німкеня Лаура Дальмаєр, яка допустила один промах і відстала від переможниці на 18,3 сек.

Трійку призерів замкнула білоруска Дар'я Домрачева, яка чисто відстріляла на вогневих рубежах, але за швидкістю програла Екгофф близько 20 сек.

Українські біатлоністки показали відмінну роботу на рубежах (лише два промахи на п'ятьох), але при цьому було дуже повільними по дистанції. Найкращою з українських біатлоністок стала Анастасія Меркушина, яка показала 30-ий результат. Ірина Варвинець фінішувала 33-ою, лідер української збірної Юлія Джима - 34-ою, Ольга Абрамова - 42-ою, а Надія Бєлкіна - 44-ою.