Біатлон: Ельвіра Еберг виграє спринт, українки провалюються

Корреспондент.net,  12 січня 2022, 17:38
0
185
Ельвіра Еберг виграла спринт у Рупольдингу

У німецькому Рупольдінгу змаганнями у жіночому спринті стартував шостий етап Кубка світу.

Шведка Ельвіра Карін Еберг виграла жіночий спринт на шостому етапі Кубка світу з біатлону. На трасі в німецькому Рупольдингу спортсменка показала чисту стрілянину і водночас значно випередила суперниць у швидкості.

Норвежка Марте Ольсбу-Рейселанн, яка посіла друге місце і так само не допустила жодного промаху, програла ходом більше 20 секунд. Третє місце в італійки Доротеї Вірер, яка при чистій стрільбі поступилася ногами майже 30 секунд.

Щодо українок, то вони вкотре не порадували результатами. В очках змогла фінішувати тільки Юлія Джима, яка мала один промах і має 37-й результат. Ірина Петренко і Валя Семеренко фінішували відповідно на 41-му і 47-му місцях і пробилися у гонку переслідування. Дар'я Блашко й Анастасія Меркушина розташувалися у підсумковому протоколі аж у дев'ятому десятку.