15 вересня 2013, 20:39
0
19
Шав’єр забив перший гол

У неділю, 15 вересня, в матчі української Прем'єр-ліги харківський Металіст упевнено переграв київське Динамо.

Подробиці матчу: Металіст - Динамo 3:0 текстова трансляція

Центральний матч 9-го туру чемпіонату України в цілому виправдав очікування вболівальників і просто любителів футболу красивою і місцями дуже напруженою грою. На початку першого тайму ініціативою володіли переважно підопічні Мирона Маркевича, подовгу володіючи м'ячем і періодично безпосередньо загрожуючи воротам Коваля. Хороший момент для взяття воріт у харків'ян стався на 20-й хвилині, коли Клейтон Шав'єр потряс поперечину воріт Динамо, а Марко Девіч не зміг на добиванні переправити м'яч у порожні ворота. Даний епізод трохи підбадьорив гравців столичного клубу, і кияни стали частіше і великими силами ходити в атаку, проте потім знову ледь не пропустили - це Девіч не зміг реалізувати вихід один на один з Ковалем, асистував Гомес. І все ж гості під кінець тайму провели досить логічний м'яч - Соса зі штрафного запустив Ксьонза по флангу, Павло прострілив у штрафну, де спритнішим за всіх виявився Клейтон Шав'єр - 1:0.

На початку другого тайму трапився неприємний для харківської команди інцидент - автор забитого м'яча не зміг продовжити гру і був замінений на Краснопьорова, який, забігаючи вперед, відіграв на досить пристойному рівні. А незабаром Едмар міг подвоювати перевагу своєї команди, проте з відмінної позиції пробив прямо в руки Ковалю. У гостей же в атаці не виходило абсолютно нічого, незважаючи на те, що вони періодично перехоплювали контроль над м'ячем. У середині тайму Олег Блохін вирішив піти у ва-банк, випустивши в пару до Мбокані Брауна Ідейє замість Велозу, однак і це не пожвавило гру Динамо в атаці. Харків'яни ж і не думали припиняти створювати небезпечні моменти біля воріт Коваля, проте в основний час добити суперника у господарів не вийшло. А потім Жабченко додав п'ять хвилин, і за цей час гравці Металіста встигли двічі створити серйозну загрозу воротам Коваля, і рівно стільки ж разів відзначитися - спочатку Соса гарматним ударом прошив сітку воріт Коваля, а потім Марлос шедевральний ударом вразив дальній кут воріт гостей. Від ще одного потенційно пропущеного м'яча столичний клуб врятував Жабченко, давши фінальний свисток.

Металіст (Харків) - Динамо (Київ) 3:0

Гол: Шав'єр (43), Соса (90+2), Марлос (90+5)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Динамо розгромно поступається Металісту

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net