Sport bigmir,  13 грудня 2013, 00:06
0
415
Гол Ленса стабілізував гру Динамо

У матчі останнього туру групового етапу Ліги Європи київське Динамо у вольовій манері переграло віденський Рапід у домашньому поєдинку.

Подробиці і онлайн матчу: Динамо Київ - Рапід - 3-1, текстова трансляція матчу Ліги Європи

Активний початок матчу у виконанні киян несподівано призвів до швидкого голу гостей! Це Бойд на 6-ій хвилині результативно замкнув передачу від Бюргшталлера. Господарі виразно були шоковані подібним розвитком подій і деякий час пішов на те, щоб відновити нормальний психологічний стан підопічних Блохіна. Проте вже на 15-ій хвилині Вукоєвич з вигідної позиції мав можливість зрівняти рахунок, але пробив вище. А в перебігу 3-ої десятихвилинки голи Джермейна Ленса і Олега Гусєва - стали адекватним відображенням переваги Динамо і грубих помилок австрійців у захисній лінії.

Віддаючи належне гостям, варто зазначити їх активну націленість після пропущених м'ячів на ворота Шовковського. І лише майстерність українського кіпера завадила Рапіду стараннями Хофманна зрівняти рахунок ще до свистка на перерву.

Другий тайм почався з фантастичного моменту Ярмоленка, який не зумів втілити старання Беланди в гол. Динамо продовжувало впевнено вести гру, більше того - після перерви помітно спав градус активності Рапіда біля воріт Шовковського. Тому гол Велозу, який майстерно виконав штрафний на 70-ій хвилині - виглядав логічним. Футболісти Динамо спокійно довели поєдинок до фіналу з комфортним для себе і власних уболівальників рахунком.

Підсумок: Динамо приєднується до Шахтаря, Дніпра і Чорноморця в стадії 1/16 розіграшу Ліги Європи!

Динамо (Київ) - Рапід (Австрія) 3-1

Голи: Джермейн Ленс (22), Олег Гусєв (28), Мігель Велозу (70) - Терренс Бойд (6)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Динамо комфортно перемагає Рапід