Манчестер Сіті бере реванш у Челсі у матчі Кубка Англії

0
202
Насрі відзначився через 5 хвилин після свого повернення

У рамках 1/8 фіналу Кубка Англії Манчестер Сіті зумів завдати поразки Челсі.

Подробиці та онлайн-трансляція матчу: Манчестер Сіті - Челсі - 2-0, текстова трансляція

Звичний для домашніх матчів Сіті активний початок не знайшло адекватного відгуку у креативної лінії Челсі. І, незважаючи на те, що відсувати гру від своїх воріт гостям вдавалося безболісно, створювати симетричний тиск на штрафний Пантилімона гравцям Челсі не вдавалося.

Тому, по суті відповісти на гол Стевана Йоветича, який протягом хвилини отримав 2 гольових можливості, лондонцям не вдалося. Незвично інертно виглядали Вілліан з Азаром. Манчестер Сіті же, продовжував атакувати і кілька щільних ударів від Яя Туре змушували покриватися потом долоні прихильників Челсі.

Другий тайм був сповнений боротьби, що вилилося в велику кількість попереджень.

Тактичними замінами наставники обох команд прагнули внести пожвавлення в дії своїх підопічних. Вдалася ця затія Пеллегріні, який зняв з гри відверто неблискучого в період після забитого гола Йоветича і випустив Насрі, який відновився. Французу судилося стати автором вирішального м'яча на 67-мій хвилині, що поставив крапку у спробах гостей змінити хід поєдинку.

Підсумок: Мануель Пеллегріні бере реванш після двох поразок у рамках чемпіонату у Жозе Моуріньйо та його Челсі.

Манчестер Сіті - Челсі (Лондон) – 2:0

Голи: Стеван Йоветич (16), Самір Насрі (67)