Тренер Реала: У матчі-відповіді з Боруссією нам довелося натерпітися

Sport bigmir,  9 квітня 2014, 08:29
0
204
Карло Анчелотті: Ми задоволені, бо отримали путівку в півфінал

Головний тренер мадридського Реала Карло Анчелотті прокоментував поразку своєї команди в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

"У матчі-відповіді з Боруссією нам довелося натерпітися, проте у результаті ми задоволені, бо отримали путівку в півфінал. Матч вийшов важким. У першій половині дуже безтурботно розлучалися з м'ячем. У перерві довелося підбадьорити команду. Для мене ключовим епізодом став пенальті, який ми не реалізували в першому таймі.

З Кріштіану все гаразд, але ми воліли не ризикувати. До півфіналу він буде повністю здоровий. На даному етапі кожен суперник буде складним", цитує Анчелотті офіційний сайт UEFA.

Нагадаємо, у вівторок Боруссія Д на своєму полі переграла Реал з рахунком 2-0, але за сумою двох зустрічей у півфінал вийшла команда з Мадрида, яка в першій грі виграла з рахунком 3-0.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Тренер Реала: У матчі-відповіді з Боруссією нам довелося натерпітися