Ікер Касільяс про фінал Ліги чемпіонів: Реал заслужив на цю перемогу

Sport bigmir,  25 травня 2014, 13:55
0
169
Ікер Касільяс проти гравця Атлетико

Капітан і воротар мадридського Реала Ікер Касільяс прокоментував перемогу своєї команди у фіналі Ліги чемпіонів.

"Це неймовірна радість, минуло так багато часу, всередині буря емоцій. Зробити мільйони людей щасливими - величезна честь. Не тільки тих, хто приїхав в Лісабон, але також вболівальників, що дивилися фінал по телевізору в інших країнах. Своїми зусиллями ми, як мені здається, заслужили називатися королями Європи - десятикратними переможцями турніру. Це щось неймовірне. Ми були так близькі до цього три попередні роки, але для виходу в фінал весь час чогось не вистачало. Тепер справедливість відновлена. Ми зіткнулися з проблемами, але проявили сміливість, самовідданість і силу, не здалися. Це були приголомшливий фінал і неймовірний сезон. Я дуже радий, нехай навіть ми пройшли через безліч випробувань. Реал заслужив на цю перемогу.

Ми пропустили абсурдний гол. Це стало сильним ударом, команда розклеїлася і не відреагувала на цей м'яч належним чином. Але це футбол, треба грати всі 90 хвилин і навіть більше. Ми зрівняли рахунок у компенсований час, і це було справедливо. Перевели гру в овертайм, на який у нас залишилося мало сил. Але я думаю, що ми все одно перевершували Атлетико. Зрештою, на мій погляд, ми заслужено отримали цей трофей", - зазначив Ікер Касільяс.

Нагадаємо, що в суботу, 24 травня, у фінальному матчі Ліги чемпіонів Реал переграв Атлетико з рахунком 4:1.