Sport bigmir,  14 жовтня 2014, 21:26
0
484
Збірна України програла Німеччині і не зіграє на молодіжному Євро-2015

У вівторок, 14 жовтня, молодіжна збірна України поступилася в матчі плей-оф кваліфікації чемпіонату Європи-2015 збірный Німеччини.

У першому матчі, який відбувся у Черкасах чотири дні тому, наша молодіжна збірна поступилася з рахунком 0:3. Порівняно з першим матчем, головний тренер команди Сергій Ковалець значно оновив склад. В основі відразу вийшли три футболісти, які повернулися з національної збірної.

Дивись також: Україна - Німеччина - 0: 3. Відео голів матчу кваліфікації на молодіжне Євро-2015

Загалом, збірна України з перших хвилин почала демонструвати, що рахунок в Україні був прикрим непорозумінням. Уже на 4 хвилині матчу арбітр навіть показав перший гірчичник німцям: Ляйтнер завалив Буяльського, на 9 хвилині жовтою карткою відповів вже українською - «гірчичник» в пасиві Малишева.

Після того, як пристрасті трохи вщухли, обидві команди обмінялися небезпечними моментами. В українському можна відзначити момент на 20 хвилині, коли Будківському не вистачило швидкості, щоб наздогнати м'яч на дальній штанзі воріт німецької збірної після подачі Караваєва. А на 35 хвилині черга демонструвати майстерність наступила для Шевченка - німецька триходівка в дотик завершилась ударом Ляйтнера. Таким чином, в першому таймі обидві команди мали можливості забити, проте рахунок залишився нульовим.

У другому таймі обидві команди продемонстрували більш швидкий футбол. Початок другого тайму був за німцями, які притиснули Україну до власних воріт і за п'ять хвилин створили кілька небезпечних моментів, проте традиційно надійно діяв Шевченко. У нашої команди можна виділити момент на 52 хвилині, коли голкіпер відбив м'яч після удару Караваєва. Головний тренер української «молодіжки» вирішив підсилити атаку, випустивши на поле Калитвинцева та Малиновського.

Але небезпечні моменти в матчі створювали переважно німецькі футболісти. На 68 хвилині Шевченко парирував потужний удар Гайса зі штрафного з 25-ти метрів. Через сім хвилин послідувала відповідь від «синьо-жовтих»: Малиновський змістився з правого флангу в центр і завдав удару по воротах - Тер Штеген потягнув м'яч з дальнього кута.

Розв'язка настала в останні хвилини зустрічі. Український пропустили дві небезпечні атаки «Манншафт». Спочатку врятував Шевченко, дивом відбив удар у виконанні Біттенкурта, а через хвилину воротар гостей парирував дальній «простріл» Штарка.

І все ж команді Сергія Ковальця не вдалося отримати хоча б нічию у цьому матчі. Німці відзначились двома голами на 89 і 90 хвилинах поєдинку. Спочатку український захист допустив помилку при створенні штучного офсайду, за рахунок чого Фолланд не залишив шансів Шевченковы. А в наступній атаці ніхто з гравців збірної України не завадив Біттенкурту поставити крапку в матчі - 0 2.

Крім того, Караваєв встиг отримати червону картку перед самим фінальним свистком, залишивши команду в меншості.

Німеччина U-21 - Україна U-21 - 2: 0

Голи: Фолланд (89), Біттенкурт (90)

Вилучення: Караваєв (90 +1)

За матеріалами: ffu.org.ua