Барселона здолала ПСЖ і виграла групу в Лізі чемпіонів

Sport bigmir,  10 грудня 2014, 23:45
0
115
Барселона забила три голи у ворота ПСЖ

Каталонська Барселона в матчі останнього туру Ліги чемпіонів на своєму полі переграла французький ПСЖ.

Подробиці і онлайн матчу: Барселона - ПСЖ 3:1 Онлайн трансляція матчу Ліги чемпіонів

Матч, в якому вирішувалося хто з команд займе перше місце в групі, розпочався дуже цікаво, відчувалася напруга, та й команди порадували гарною грою з ефектними ударами і сяйвом, а також красивою грою двох сильних команд.

ПСЖ, якого влаштовувала нічия, більш вдало розпочав матч, і вже на 15-й хвилині повів у рахунку. Лукас прострілив на Матюйді, тойскинувна Ібрагімовіча, який в дотик влучив у ближній кут воріт тер Штегена.

Радість французів була не довгою і вже через чотири хвилини рахунок був знову рівним. Суарес отримав у штрафному довгу передачу від Маскерано, прострілив уздовж воріт, а на дальній штанзі Мессі спокійно відправив м'яч у сітку.

Далі глядачі спостерігали рівну гру до помилки однієї з команд, яку допустили гості. У підсумку Неймар дійшов з м'ячем до штрафного і метрів з 26-ти пробив відмінним ударом в дальній кут, вивівши свою команду вперед перед перервою.

У другому таймі перевагою володіли футболісти ПСЖ, а Барселона перейшла на тактику гри на контратаках, і саме це принесло каталонцям успіх.

На 77-й хвилині Неймар, після передачі Хаві, в дотик намагався закрутити м'яч у дальній кут. Сірігу дотягнувся до удару, але відбив м'яч прямо на Суареса, який легко вразив порожні ворота з кількох метрів.

У такій ситуації забити два голи ПСЖ було важко, а Барселоні йти вперед було вже не потрібно, тому команди просто дограли матч.

Барселона - ПСЖ 3:1

Голи: Мессі, 19, Неймар, 42, Суарес, 77 - Ібрагімович, 15