Челсі відправив два "сухих" м'ячі у ворота Астон Вілли

137
Челсі відправив два  сухих  м ячі у ворота Астон Вілли
Дієго Коста відзначився в матчі з Астон Віллою

Лондонський Челсі обіграв Астон Віллу в матчі 9-го туру чемпіонату Англії.

У складній для себе ситуації підходив лондонський Челсі до домашнього матчу з Астон Віллою. Тільки ледачий не критикував "синіх" за провальний старт у нинішньому сезоні. Вже ніхто не говорить про перспективи захисту титулу чинними чемпіонами, тут би хоч зачепитися за підсумками сезону за першу четвірку команд. Моурінью в пресі заявив про досяжність такого завдання, але поки що гра "аристократів" все ще залишає бажати кращого.

З перших хвилин звітного матчу також аж ніяк не блискуче стартували господарі поля. Навпаки, могли відзначитися гості вже на старті поєдинку. Алан Хаттон на швидкості прорвався в чужий штрафний з правого флангу атаки, але в ближньому бою пробити Беговича не зумів. Також по черзі пробивали по воротах Джек Гріліш і Джордан Айю. У всіх випадках було небезпечно, але удача опинялася на стороні "аристократів".

У підсумку дуже пощастило підопічним Моурінью і з першим голом. Гузан від воріт відправив м'яч на Лескотта, а той сильно пущений ігровий снаряд обробити не зумів. У результаті Вілліан втік один на один, віддав пас на Дієго Косту, а той вже закотив круглого у сітку. 1:0 за підсумками першого тайму, але наставник Челсі явно не був задоволений показуваним футболом. Так, уже в перерві знятий був з гри Лофтус-Чік, а вийшов замість нього Неманья Матіч. Гості при цьому створили ще один небезпечний момент, але Гріліш з вигідної позиції пробив неточно.

У підсумку удача знову посміхнулася Челсі через десять хвилин після старту другої половини зустрічі. Сеск Фабрегас здорово закинув м'яч на лівий край штрафного, звідки Дієго Коста ударом за допомогою рикошету від Хаттона переправив м'яч у сітку. В останні хвилини матчу взялися сушити гру лондонці, тоді як гості втратили віру в можливий успіх. До кінця зустрічі єдиний цікавий момент створили господарі, але Фабрегас не реалізував вихід один на один. 2:0 - за рахунком впевнена перемога Челсі, але зовсім не по грі. Досить зазначити, що за весь матч завдали господарі всього три удари у створ воріт.

Челсі - Астон Вілла 2:0

Голи: Коста, 34, Хаттон, 54 (у свої ворота)

Челсі: Беговіч - Аспілікуета, Террі, Зума, Баба - Рамірес, Лофтус-Чік (Матіч, 46) - Вілліан (Ремі, 90+2), Фабрегас, Педро (Азар, 83) - Коста

Астон Вілла: Гузан - Хаттон, Річардс, Лескотт, Річардсон (Амаві, 64) - Гуйє, Вествуд - Гріліш, Айю (Траоре, 68), Хіль - Гестед

Попередження: Вілліан - Айю, Річардсон, Гріліш
За матеріалами: football.ua