Експерт: Не бачу, за рахунок чого збірна Словенії зможе взяти реванш

320
Збірна України отримала гандикап перед зустріччю у відповідь

Олег Венглинський вважає, що українським футболістам головне не вестися на провокації.

"Драматичне протистояння з французами в плей-оф два роки тому багато чого навчило гравців нашої збірної. У Львові ми побачили впевнену у собі команду, яка геть забула про всякі забобони на кшталт "прокляття плей-оф" і була максимально заряджена на досягнення переможного результату.

Ми повністю переграли словенців не тільки на флангах, де суперники не могли впоратися з Коноплянкою і Ярмоленком, але і в центрі. Динамівський "трикутник" Рибалка-Сидорчук-Гармаш відразу захопив плацдарм у середині поля, і не тільки сковував атаки словенців, але і вдало взаємодіяв з флангами. Могли вигравати і з більш солідним рахунком. Але хіба 2:0 - поганий рахунок перед виїзним матчем? Не будемо бігти попереду паровоза, але не думаю, що домашня перемога розслабить когось із футболістів. Упевнений, що і в Мариборі наші зіграють так само пристрасно, натхненно і тактично грамотно.

Подробиці й онлайн матчу: Україна - Словенія 2:0 Трансляція матчу відбору на Євро-2016

У першому матчі декілька помилок допустила наша оборона, і щастя, що словенці не змогли з цього отримати вигоду. Але в цілому в захисті зіграли зібрано, особливо на краях. Працював, як проклятий, Федецький, як молодий носився Шевчук. Погано тільки, що Хачеріді, Гармаш і Селезньов не завжди могли впоратися з емоціями. Правда, треба враховувати, що Хачеріді довелося опікати Новаковича, який знає, як провокувати своїх "сторожів". То ліктем двине, то тицьне непомітно... У відповідному матчі потрібно ще більше контролювати себе. Терпіти те, що навіть не можна витерпіти! Нам ще не вистачало видалення на виїзді, яке в корені може змінити хід подій на полі.

От чесно, не бачу я, за рахунок чого збірна Словенії зможе взяти реванш у себе вдома. Довго пресингувати ця команда не зможе, не вистачить сил. Ну максимум, це перших 10-15 хвилин. Думаю, з перших хвилин у Мариборі нашій команді доведеться витримати серйозний натиск. Але, знову ж, як показав другий тайм у Львові, коли українці оборонялися великими силами, підопічним Катанця важко зламувати захист. До того ж команди Фоменка завжди славилися вмінням оборонятися. Чотири м'ячі всього у відборі пропустили, це багато про що говорить.

Будемо ловити словенців на контратаках, оскільки господарями становища будемо ми, це суперникам потрібно йти вперед і забивати. Головне - не дати можливість забити швидкий гол і не начудити з непотрібним видаленням. Однак чуття мені підказує, що все буде добре і в Мариборі. З тим рівнем гри, який показує наша команда, можемо сподіватися і на виїзну перемогу", - розповів Венглинський.

Нагадаємо, збірна України зробила крок до виходу в основну стадію Євро-2016, обігравши вдома словенців з рахунком 2:0. Гра у відповідь відбудеться 17 листопада в Мариборі.

За матеріалами: газета Сегодня