Євро-2016 з футзалу: Важка перемога для Росії, Італія обігрує Азербайджан

0
210
Збірна Італії святкує перемогу над Азербайджаном

У середу, 3 січня, відбулися чергові матчі фінальної стадії Євро-2016 з футзалу

Збірна Росії з футзалу насилу обіграла команду Казахстану (2:1) в стартовому поєдинку на Євро-2016.

Росіяни зі старту поєдинку заволоділи ініціативою в матчі, але казахи, які вперше брали участь у фінальній стадії Євро, вміло оборонялися. Але в середині першого тайму натуралізований бразилець збірної Росії Ромуло оформив дубль протягом 27 секунд.

В іншому матчі дня зустрічалися збірні Італії та Азербайджану.

Зі старту поєдинку чинні чемпіони перевершували суперника за всіма показниками, проте азербайджанці, впоравшись зі стартовим хвилюванням, довго утримували свої ворота на замку, запам'яталися і декількома небезпечними моментами.

Ключовим моментом матчу стало видалення Амадеу, який примудрився отримати дві жовті картки в першому таймі, і останні півтори хвилини перед перервою його команді довелося грати в меншості.

Збірна Азербайджану вміло оборонялася, але за 20 секунд до кінця першого тайму таки пропустила. Гол оформив Алекс Мерлін. Зі стартом другого тайму збірна Італії відзначилася знову. Після обрізки Казахстану на своїй половині поля голкіпер Мерлін оформив дубль. У середині другої половини зустрічі голом відзначився Джассон, який встановив підсумковий результат зустрічі - 3:0.