The Special Two: Моуріньйо і Златан принесли перший трофей МЮ

iSport.ua,  8 серпня 2016, 08:43
0
281
Герої матчу за Суперкубок

У вчорашньому матчі Community Shield Манчестер Юнайтед виявився сильнішим за Лестер.

У матчі-відкриття англійського сезону завдяки прекрасному голу після сольного проходу Джессі Лінгарда і забитому м'ячу у Златана Ібрагімовіча Червоні Дияволи здобули перемогу над Лестером (2:1).

«Златан зробив те, що робить Златан, Жозе зробив те, що робить Жозе» - приблизно з такими заголовками вийшли англійські видання після першої спільної перемоги легенд футболу в новому клубі.

The Special Two: Моуриньо и Златан принесли первый трофей МЮ

Моуріньо був тим хто хотів бачити Ібру у себе в команді, а сам Златан хотів знову попрацювати під керівництвом "Особливого" і тепер здається, що цей союз принесе МЮ ще не одну гучну перемогу.

Уже в першому матчі сезону Моуріньйо відзначився цікавим рішенням за хвилину до кінця матчу, коли Лестер пішов в штурм, португалець замінив Хуана Мату на Генріха Мхітаряна, хоча сам іспанець вийшов на поле лише на 63 хвилині матчу. Відразу ж після заміни Жозе поспішив пояснити свій вчинок Мате: «Ти був найменшим на полі, а вони почали постійно подавати в штрафну».

Моуріньо заявив, що Суперкубок Англії стоїть лише на п'ятому місці в ієрархії важливості трофеїв для Манчестер Юнайтед, однак після фінального свистка було помітно, що Моур дуже задоволений перемогою команди.

Зазначимо, що після матчу Жозе Моуріньйо заявив, що присвячує перемогу в Суперкубку ні кому іншому, як своєму попереднику Луї ван Гаалу.