Фонсека: Карпати показують красивий футбол

iSport.ua,  13 серпня 2016, 13:16
0
322
Паулу Фонсека

Головний тренер Шахтаря португалець Паулу Фонсека прокоментував вольову перемогу своєї команди над Карпатами.

Нагадаємо, що після першого тайму Гірники поступалися Карпатам з рахунком 2:0, проте в другій половині поєдинку гравцям Шахтаря вдалося зробити камбек, і вирвати перемогу. Паулу Фонсека заявив, що в першому таймі львів'яни виглядали набагато краще, ніж його команда, а також розповів, як мотивував своїх підопічних у перерві.

"Це був дуже складний поєдинок проти сильного суперника. У першому таймі Карпати були набагато активніші, ніж ми. Нам не вистачило правильної поведінки, яка з'явилася в другій половині. У перерві поговорили з футболістами і вирішили, що нам потрібно грати набагато агресивніше і швидше. Вважаю, що провели відмінний другий тайм.

Команда згуртована і вірить, що тільки разом ми зможемо перемагати. Я ніколи не бачив, щоб Шахтар був не як одна сім'я. Думаю, тільки так ми зможемо вигравати і йти вперед.

Що говорив у перерві? Сказав хлопцям, що якщо ми будемо діяти так само, як у першому таймі, то не зможемо змінити результат. Сказав: якщо грати просто, у нас нічого не вийде, потрібно бути набагато агресивнішими і швидшими. У другому таймі хлопці змогли це показати. Я дуже задоволений.

Карпати? Якщо чесно, не дуже люблю говорити про гравців суперника. Це повинен аналізувати тренер Карпат. Можу сказати в загальному, що це дуже сильна команда з якісними футболістами. Вони показують красивий футбол", - сказав Фонсека.

Крім цього, наставник Гірників оцінив гру своїх захисників, а також нападаючого Євгена Селезньова.

"Чи будемо ми аналізувати гру захисників? Ми завжди це робимо. Аналізуємо абсолютно всі матчі, які проводимо. Думаю, в першому таймі була проблема не тільки захисників, а глобально - всієї команди. Не тільки вони погано оборонялися, а вся команда в цілому. Це не завжди пов'язано з позиціонуванням - просто не вистачило агресивності.

Селезньов? Я задоволений своїми гравцями. Всіма футболістами, і Селезньовим у тому числі. Можливо, він ще не в найкращій своїй формі, але він вийшов на поле, намагався і грав, а я це завжди оцінюю. Іноді матчі не складаються добре для якихось певних футболістів. Але те, що повинно щиро радувати тренера, - гравець прагне краще грати. А Женя віддавався, грав, і за це я йому вдячний. Команда теж діяла в першому таймі не дуже добре, проте!

Я вважаю так: коли ми програємо, то абсолютно всі, і в першу чергу я. Коли виграємо - ми всі переможці. І не потрібно в таких ситуаціях шукати винних. Зрозуміло, що ми ще проаналізуємо цей матч, побачимо, в яких позиціях були проблеми і помилки, і разом це обговоримо", - резюмував португалець.