Символічна збірна найгірших гравців дербі Ліверпуль - МЮ

iSport.ua,  17 жовтня 2016, 15:45
0
289

Пропонуємо команду з найгірших гравців, які хоч коли-небудь брали участь у матчах грандів англійського футболу.

Сьогодні відбудеться поєдинок Ліверпуль - Манчестер Юнайтед. Напередодні цього матчу пропонуємо згадати найгірших гравців, які одягали футболки обох клубів у рамках цього дербі.

Воротар:

Массимо ТаибиМассимо Таїбо

Массимо Таїбо

Ліверпуль - Манчестер Юнайтед (2:3), 1999 рік

Це був дебютний матч італійця за МЮ, і провів він його непогано, ставши найкращим гравцем матчу. Але за наступні три поєдинки він встиг завоювати собі звання одного з найгірших трансферів в історії АПЛ.

Захисники:

Майкл Клегг, Стивен Колкер, Торбен Пехник, Пол Кончески
Майкл Клегг, Стивен Колкер, Торбен Пехнік, Пол Кончеські
Майкл Клегг

У тому ж матчі за МЮ грав і Майкл Клегг. Ви не знаєте, хто це? Хлопець був випускником клубної академії (Клас-95) і встиг провести дев'ять матчів за основу МЮ, але в подальшому його кар'єра не склалася. Зараз працює тренером у Сандерленді.

Стивен Колкер

Ліверпуль - Манчестер Юнайтед (0:1), 2016 рік

Пригадуєте, коли Стивен Колкер грав за Ліверпуль? У минулому сезоні захисник тричі виходив на поле на позиції... нападаючого. У матчах з Арсеналом і Норвичем допомогло, проти МЮ - ні.

Торбен Пехнік

Манчестер Юнайтед - Ліверпуль (2:2), 1992 рік

Один з головних героїв рубрики "Найгірший гравець Ліверпуля за весь час" не міг не опинитися в цьому списку.

Пол Кончеські

МЮ - Ліверпуль (3:2), 2010 рік

Команда Роя Годжсона поступилася на Олд Траффорд, забивши два голи. Одним з головних винуватців тієї поразки був улюбленець Годжсона - Пол Кончеські, якого Рой перетягнув із собою з Фулгема і перебування якого в Ліверпулі було схоже на кар'єру Годжсона в стані Червоних - невдалим і нетривалим.

Півзахисники:

Люк Чедвик, Кристиан Поульсен, Бен ТорнлиЛюк Чедвік, Кристіан Поулсен, Бен Торнлі

Люк Чедвік

МЮ - Ліверпуль (0:1), 2000 рік

Ліверпуль - МЮ (2:0), 2001 рік

Чедвік, можливо, і не найгірший варіант, але його виокремлює жахлива гра саме в матчі з Червоними. Півзахисник МЮ вийшов за 10 хв. до кінця першої своєї зустрічі з Ліверпулем і отримав червону картку через 9 хв.

Другий матч Чедвіка виявився також невдалим: він знову вийшов на заміну, але не зміг врятувати команду від поразки.

Кристіан Поулсен

Хто не пам'ятає, як грав Поулсен у Ліверпулі, рекомендуємо подивитися на нинішній швидкий, динамічний і працелюбний півзахист і уявити, що датчанин грав якраз навпаки.

Бен Торнлі

МЮ - Ліверуль (1:1), 1998 рік

Один з найяскравіших талантів школи МЮ не зміг розкритися повністю через травми. Однак проти Ліверпуля зіграти встиг, вийшовши замість травмованого Гіггза на 38 хв. Зіграв він жахливо і вже через місяць залишив клуб.

Нападаючі:

Милан Йованович, Пол Стюарт, Давид Белльон
Мілан Йованович, Пол Стюарт, Давид Бельйон

Мілан Йованович

Рахунок був 2:2 - і Рой Годжсон кинув Йовановича в бій, щоб той постарався вивести команду вперед. Димітар Бербатов забив переможний гол за Юнайтед п'ять хвилин по тому...

Пол Стюарт

Ліверпуль - Манчестер Юнайтед (1:2), 1993 рік

Як і Пехнік, Стюарт є одним з найгірших гравців Ліверпуля, на думку фанатів Червоних. Чому саме він вийшов у старті домашнього матчу проти МЮ, а не Їан Раш, залишається загадкою. Однак Стюарт не дограв того матчу, поступившись місцем Рашу, який через кілька хвилин забив гол.

Давид Бельйон

Манчестер Юнайтед - Ліверпуль (0:1), 2004 рік

Був період на початку 2000-х років, коли Ліверпуль неодноразово вигравав на Олд Траффорд. У черговому матчі, де Дияволи поступалися, сер Алекс Фергюсон кинув у бій Бельйона, щоб врятувати гру. Але з того, що склалося потім, краще б він цього не робив.