На волосині: як система визначення голу зіграла проти Ліверпуля

0
2050
Едді Хау

У матчі Борнмут - Ліверпуль у справу вступила система визначення голу.

Чудовий матч сьогодні відбувся у Борнмуті. Однозначний фаворит Ліверпуль вже у першому таймі показав, що не має наміру втрачати очки. До 74-ї хвилини матчу рахунок був уже 3:1 на користь Червоних, які заробили кутовий.

Виконувати стандарт пішов капітан команди - Джордан Хендерсон. Хендо закрутив м'яч прямо у ворота, однак на місці був голкіпер господарів Артур Боруц, який зловив м'яч у руки.

Однак несподівано поляк зробив пару кроків у ворота, і, як здалося, заніс м'яч за лінію.

На волоске: как система определения гола сыграла против Ливерпуля

Арбітри на даний епізод не відреагували ніяк. Пізніше глядачам показали у дії Систему визначення голів. Дана система показала, що проекція м'яча дійсно перебувала на лінії воріт.

Якби цей гол зарахували, рахунок був би 4: 1, і вже навряд чи ми стали б свідками неймовірного камбека Борнмута.