Чемпіонат Англії. Бойова нічия Манчестер Юнайтед і Ліверпуля

iSport.ua,  15 січня 2017, 21:35
0
160
Златан Ібрагімович зрівнює рахунок у матчі

У матчі 21-го туру чемпіонату Англії між Манчестер Юнайтед і Ліверпулем була зафіксована нічия (1:1).

У центральному поєдинку 21-го туру поточного розіграшу англійської Прем'єр-ліги зустрілися непримиренні опоненти в особі Манчестер Юнайтед і Ліверпуля. До очного протистояння обидва колективи підходили в статусі сусідів по турнірній таблиці - в активі манкуніанців було 39 набраних балів і, як підсумок, - шоста позиція в чемпіонаті. Мерсисайдці, у свою чергу, мали в своїй скарбничці на п'ять пунктів більше, що, в підсумку, робило підопічних Юргена Клоппа, перед грою з одвічним суперником, четвертою командою "турнірки". Для МЮ ця зустріч була характерною в плані продовження переможної серії в чемпіонаті, яка перед грою з Червоними налічувала шість зустрічей. Для Ліверпуля гра з підопічними Жозе Моуріньо була доброю нагодою повернутися на другу позицію, зберігши відставання від Челсі в п'ять набраних очок.

Перший момент у грі стався на 13-й хвилині, коли Ібрагімовичу для того, щоб відкрити рахунок у матчі, не вистачило якихось пари сантиметрів, щоб замкнути навіс із лівого краю у виконанні Мартіаля. Другий епізод у поєдинку стався також за участю шведського форварда господарів поля - Златан мало не зловив Симона Міньоле, який упустив момент. Застосувавши пресинг щодо голкіпера гостей, Ібрагімович відібрав м'яч у стража воріт Ліверпуля, а потім, намагаючись перекинути кіпера мерсисайдців, пробив прямо над поперечиною бельгійського воротаря гостей. Трохи пізніше вивести МЮ вперед міг Погба, який відіграв, до слова, досить бляклий матч - французький хавбек Червоних Дияволів, отримавши передачу від Мхітаряна, пробив із середньої дистанції поряд із каркасом воріт свого опонента.

Втративши кілька шансів для того, щоб відзначитися, гравці манкуніанців змушені були поплатитися за свою марнотратність у середині першої половини матчу - той же Погба "привіз" пенальті у власні ворота за гру рукою поблизу воротарського майданчика Давида Де Хеа. Вирок із точки, як і завжди, бездоганно реалізував Джеймс Мілнер - 1:0, рахунок, безумовно, влаштовує підопічних Юргена Клоппа, які після забитого м'яча трохи відійшли назад, вичікуючи свого шансу на контратаці. Під завісу перших 45-ти хвилин Міньоле ще двічі рятував свою команду від неминучого взяття воріт з боку гравців у червоних футболках: спочатку бельгійський страж воріт Ліверпуля виграв дуель у Ібрагімовіча після потужного пострілу зі штрафного з 18-ти метрів, а через кілька митей вже Мхітаряну не вдалося переграти в чистому виході один на один голкіпера гостей після передачі від партнера по команді з глибини поля.

Друга половина поєдинку ознаменувалася божевільним тиском з боку підопічних Сеу Жозе - на 54-й хвилині свій другий шанс відзначитися втратив Мхітарян, який, після передачі від Ібрагімовіча, пробив у бік від воріт голкіпера мерсисайдців. Манчестер Юнайтед більше контролював м'яч, однак до середини тайму вже гості мали можливості, щоб подвоїти власну перевагу: спочатку Де Хеа врятував свою команду після удару з близької відстані у виконанні Фірміно, а трохи пізніше вже Мілнеру довелося сподіватися на свою реалізацію після того, як його постріл із розвороту, із-за меж штрафного, без особливих проблем нейтралізував іспанський кіпер господарів поля.

І все ж, організувавши кілька невдалих атак на ворота суперника, Манкуніанці зуміли в підсумку піти від поразки в цій зустрічі - на 84-й хвилині на допомогу Червоним Дияволам прийшов їх вічно молодий і вічно ударний форвард - Златан Ібрагімович. Швед, після навісу від лицьової у виконанні Валенсії, головою відправив круглого точно за призначенням, зробивши таким чином остаточний рахунок на табло - 1:1.

Не зумівши переграти на виїзді Манчестер Юнайтед, Червоні поступилися другим рядком Тоттенхему і, додатково до цього, підпустили на мінімальну відстань до себе іншу лондонську команду - Арсенал. Манкуніанці, у свою чергу, вирвавши нічию з Ліверпулем, скоротили відставання п'ятого у списку Ман Сіті до двох пунктів. Таким чином, після 21-го туру в чемпіонаті Англії другу і шосту команду турнірної таблиці відділяє якихось п'ять набраних балів.

Манчестер Юнайтед - Ліверпуль 1:1

Голи: Ібрагімович, 84 - Мілнер, 27 (пен.)

Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Валенсія, Джонс, Рохо, Дарміан (Феллаїні, 76) - Еррера, Каррік (Руні, 46), Погба - Мхітарян, Ібрагімович, Мартіаль (Мата, 65)

Ліверпуль: Міньоле - Александер-Арнольд, Ловрен, Клаван, Мілнер - Вейналдум, Хендерсон, Джан - Фірміно, Орігі (Коутіньйо, 61), Лаллана

Попередження: Еррера - Ловрен, Вейналдум, Фірміно