Сокіл відвантажив вісім шайб новачкам з Вінниці, львівські Леви піднесли сенсацію в Києві

Корреспондент.net,  24 вересня 2011, 10:46
0
7
Корреспондент.net
Леви створили сенсацію в Києві

Київський Сокіл очолив турнірну таблицю першості України з хокею після осічки земляків із Компаньона у матчі проти львівських Львів.

На ковзанці Термінал у Броварах Сокіл декласував новачків чемпіонату вінницьких Гайдамаків, у складі яких виступає багато вихованців найтитулованішого українського клубу.

Незважаючи на те, що гості першими відкрили рахунок (це зробив екс-гравець Сокола Андрій Татаренко), доля матчу була вирішена вже в середині другого періоду. На другу перерву команди пішли з рахунком 4:1 на користь фаворита.

У третій 20-хвилинці кияни довели рахунок до непристойного. У складі Сокола дубль на свій рахунок записав форвард Костянтин Касянчук. Крім того, по разу відзначились Валентин Олецький, Олександр Яковенко, Віталій Кириченко, Сергій Черненко, Кирило Катрич та Сергій Харченко.

Сокіл - Гайдамаки - 8:1 (1:1, 3:0, 4:0)

Паралельно з матчем у Броварах у Києві на ковзанці АТЕК один із фаворитів першості Компаньон-Нафтогаз приймав ще одного новачка чемпіонату - львівських Львів. Незважаючи на те, що господарі зробили на 20 кидків більше, ніж львів'яни, удача в цьому матчі посміхнулася Левам.

Американський кіпер гостей Райан Донован пропустив лише двічі, при цьому його колеги по команді тричі засмутили вболівальників Компаньона. У складі гостей, на радість присутнього на грі директора із проведення Євро-2012 в Україні Маркіяна Лубківського, відзначилися Олександр Янченко, екс-гравець Компаньона Микола Сидоров, а також білоруський легіонер Олександр Федоров.

Компаньйон-Нафтогаз - Леви 2:3 (0:0, 1:2, 1:1)

У четвер відбулося ще два матчі в рамках чемпіонату України. У Броварах донецький Донбас без особливих проблем із рахунком 4:0 переграв місцевий Білий Барс, а київський Беркут лише в овертаймі зломив опір харківських Акул (4:3).