НХЛ плей-оф: Рейнджерс за крок від успіху в серії

Корреспондент.net,  10 травня 2024, 10:27
0
516
Даллас помстився Колорадо за поразку у першому матчі

В Національній хокейній лізі минулої ночі відбулись два чвертьфінальні матчі розіграшу Кубка Стенлі.

Рейнджерс і Даллас здолали минулої ночі своїх суперників у чвертьфінальних серіях НХЛ. Зазначимо, що для клубу з Нью-Йорка перемога над Кароліною стала вже третьої поспіль від початку протистояння, тож переможець регулярного чемпіонату знаходиться за крок від виходу до фіналу конференції.

Тим часом техасці, здолавши вдома Колорадо, зрівняли рахунок у серії.

НХЛ. Плей-оф. 10 травня

Кароліна - Рейнджерс - 2:3 (1:0, 0:1, 1:1, 0:1)

Шайби: 1:0 - 10 Генцел (Свєчніков, Орлов), 1:1 - 28 Крайдер (Зібанежад), 1:2 - 46 Лафреньєр (Трочек, Панарін), 2:2 - 58 Свєчніков (Шей, Ахо), 2: 3 – 61 Панарін (Лафреньєр, Трочек)

Рахунок у серії: 0-3

Даллас - Колорадо - 5:3 (1:0, 3:0, 1:3)

Шайби: 1:0 - 14 Хейсканен (Робертсон, Хінтц), 2:0 - 21 Хінтц (Марчмент, Лундквіст), 3:0 - 35 Хейсканен (Хінтц, Бенн), 4:0 - 38 Сегін (Харлі), 4: 1 – 44 Ківіранта (Колтон, Менсон), 4:2 – 48 Дьюхейм (Кольяно), 4:3 – 56 Нічушкін (Міттлстадт, Лехконен), 5:3 – 59 Лінделль (Танев, Хінтц)

Рахунок у серії: 1-1

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp