ЧС з хокею: Канада не залишає шансів Угорщині

0
144
Збірна Канади обіграла угорців

На одну шайбу Угорщини збірна Канади відповіла сімома.

Збірна Канади продовжує успішні виступи на чемпіонаті світу. Цього разу канадці без проблем перемогли збірну Угорщини.

У першому періоді не було настільки великої переваги у Канади. На дві пропущені шайби Угорщина зуміла відповісти своїм взяттям воріт.

Уже в другому періоді Канада просто декласувала суперника - чотири шайби за п'ять хвилин зняли питання про переможця зустрічі. Заключний період залишався формальністю, але і там Канада ще наростила свою перевагу і перемогла з підсумковим рахунком 7:1.

Угорщина - Канада 1:7 (1:2, 0:4, 0:1)

Шайби: Барталіс, 18:14 - Шейфель, 5:54, Перрі, 10:04, Стоун, 27:12, Маршанд, 29:05, Брассард, 31:36, Матесон, 32:45, Халл, 44:35