Ліга чемпіонів. Мінімальні перемоги Ставангера і Лугано, поразка Лінца

iSport.ua,  19 серпня 2016, 00:37
0
253

Завершилися поєдинки третього ігрового дня в рамках групового етапу Ліги чемпіонів.

Сьогодні, в рамках третього ігрового дня відбулося сім матчів у рамках групового етапу хокейної Ліги чемпіонів. Старт насиченої програми відкривали дві пари команд, в яких господарі не без зусиль, але все-таки здобули перемоги на своїх майданчиках.

У першій зустрічі норвезький Ставангер мінімально обіграв словацьку Нітру з рахунком 2:1. Що цікаво, що всі три голи подарував нам перший період, і всі вони були закинуті з інтервалом трохи більше п'яти хвилин. Спершу на шостій хвилині Фалк-Ларссен відкрив рахунок, а через п'ять хвилин словаки зрівняли його зусиллями Блекоутера. Перемогу норвежцям приніс форвард збірної Норвегії Крістіан Форсберг в більшості

Ставангер (Норвегія) - Нітра (Словаччина) 2: 1 (2:1, 0:0, 0:0)

Шайби: 5:16 Фалк-Ларссен (Куньеш) - 1 0, 5:34 Блекуотер (Верстіг, Словак) - 1:1, 15:33 Форсберг (Кіссель, Дал-Андерсен - більш.) - 2:1

Воротарі: Холм - Валент

Кидки: 40 - 30

Штраф: 4 - 10

У другому поєдинку шведський клуб ХВ 71 здобув перемогу над англійським Шеффілдом з рахунком 5:3. У першому періоді господарі відкрили рахунок за три хвилини до перерви, а автором гола став Теденбі. На початку другого періоду гості зрівняли рахунок зусиллями Армстронга, але потім у відповідь отримали дві в свої ворота. Голи на рахунку Торнберг і Перссона. За півтори хвилини до кінця другого періоду Ратчак подарував своїй команді інтригу, а на початку третьої двадцятихвилинки Доуд і зовсім зрівняв рахунок. Після такого несподіваного початку, господарі взяли шайбу під свій контроль і спокійно довели справу до перемоги. Шайби закинули Риис і Арлбрандт.

ХВ 71 (Швеція) - Шеффілд (Англія) 5: 3 (1: 0, 2: 2, 2: 1)

Шайби: 16:48 Теденбі (Сандберг, Брітен - більш) - 1:0, 23:22 Армстронг (Рой, Сарич) - 1:1, 30:50 Торнберг (Ебботт, Арлбрандт - більш) - 2:1, 34: 43 Перссон (Арлбрандт, Брітен) - 3:1, 38:25 Ратчак (Філліпс, Нельсон) - 3:2, 43:48 Доуд (Франзоні) - 3:3, 50:48 Риис (Сандберг - більш) - 4:3, 55:56 Арлбрандт (Перссон, Торнберг) - 5:3

Воротарі: Содерстрем - Мустуковс

Кидки: 41 - 22

Штраф: 6 - 14

У наступному матчі німецький Адлер на своєму майданчику мінімально поступився швейцарському Лугано з рахунком 2:3. За німецький колектив шайбами ​​відзначилися Вольф і Біттнер, а у гостей результативні кидки на рахунку Заккірссона, Гарднера і Брюннер.
Адлер (Німеччина) - Лугано (Швейцарія) 2:3 (2:0, 0:2, 0:1)

Шайби: 2:52 Вольф (Ферстерлінг, Коларік) - 1:0, 4:48 Біттнер (Арендт, Радек) - 2:0, 29:43 Заккірссон (бейлер, Хофманн) - 2:1, 34:31 Гарднер (Улмер , Хофманн - більш) - 2:2, 49:54 Брюннер (Мартенссон, Класен - більш) - 2:3

Воротарі: Ендрас - Мерзлікінс

Кидки: 34 - 29

Штраф: 8 - 14

З таким же рахунком завершився матч між австрійським Віднем і шведською Шеллефтео, правда варто зазначити, що переможна шайба була закинута в овертаймі. У першому періоді шведи відкрили рахунок зусиллями Моллера, а в другому періоді отримали два в свої ворота. Авторами голів у австрійців стали Вауз і Полластрен. У третій двадцятихвилинці Калоф зміг зрівняти рахунок і перевести гру в овертайм. Але вже на 31-й секунді овертайму Фрейзер подарував своїй команді перемогу і перші очки на турнірі.

Відень (Австрія) - Шеллефтео (Швеція) 3:2 ОТ (0:1, 2:0, 0:1, 1:0)

Шайби: 10:27 Моллер (Петтерссон, Джус) - 0:1, 27:38 Вауз (Фрейзер) - 1:1, 34:58 Полластрен (Ферланд, Маккірана - більш) - 2:1, 53:26 Калоф (Ахо , Петтерсон - більш) - 2:2, 60:31 Фрейзер (Тессье) - 3:2

Воротарі: Ламоре - Хансес

Кидки: 23 - 35

Штраф: 10 - 10

Єдина суха перемога дісталася фінському Кярпяту, який в гостях впевнено обіграв німецький Крефельд з рахунком 2:0. За фінську команду відзначилися Вартіайнен і Руохомаа. Зазначимо, що для Кярпята це була вже друга гра в груповому етапі Ліги чемпіонів і після двох турів фіни мають в своєму активі шість очок і знаходяться на першому місці в групі.

Крефельд (Німеччина) - Кярпят (Фінляндія) 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)

Шайби: 19:29 Вартіайнен (Руохома, Кахконен) - 0:1, 30:49 Руохомаа (Лескінен, Маналь) - 0:2

Воротарі: Галбрайт - Айтокалліо

Кидки: 25 - 26

Штраф: 4 - 6

У ще одній зустрічі австрійський клуб Блек Уінгз Лінц на своєму майданчику поступився швейцарському Берну, у якого після двох ігор стало шість очок в скарбничці. За господарів єдину шайбу закинув Дашліва, а у гостей голи на рахунку Еббетта, Крюгера і Джобін.

Блек Уінгз Лінц (Австрія) - Берн (Швейцарія) 1:3 (0:0, 0:3, 1:0)

Шайби
: 20:35 Еббетт (Бодеманн, Мозер) - 0:1, 29:24 Крюгер (Мозер, Дженоні) - 0:2, 36:53 Джобін (Аркобелло) - 0:3, 45:46 Дашліва (ХІСД, Лоїк ) - 1:3

Воротарі: Оюзас - Дженоні

Кидки: 23 - 26

Штраф: 14 - 10

І в останньому матчі третього ігрового дня чеська Млада Болеслав в гостях вдруге поспіль поступилася на турнірі і знову залишилася без очок. На цей раз чеський колектив поступився шведському Векше з рахунком 3:7. Зазначимо хет-трик шведського нападника Роберта Розена і дві шайби на рахунку форварда збірної Білорусі Джеффа Платта.

Векше (Швеція) - Млада Болеслав (Чехія) 7:3 (3:3, 2:0, 2:0)

Шайби
: 00:33 Розен (Мерфі) - 1:0, 2:28 Йозефссон (Марклунд, Мартінссон) - 2:0, 8:39 Пачовський (Клепіш, Тарккі - більш) - 2:1, 10:33 Урбан (Вампола , латати) - 2:2, 11:28 Розен (Бом, Марклунд) - 3:2, 18:04 латати (Стрітескі) - 3:3, 33:43 Платт (Бом) - 4:3, 38:24 Хіллдінг (Неттерберг, Еверберг - більш) - 5:3, 45:49 Платт (Мерфі, Розен - більш) - 6:3, 48:38 Розен (Неттерберг, Кліскінен) - 7:3

Воротарі: Ерікссон - Тарккі

Кидки: 41 - 28

Штраф: 18 - 37