Ліга чемпіонів. Векше бронює місце в плей-офф, класний камбек Кошице

iSport.ua,  24 серпня 2016, 00:25
0
382

Сьогодні в рамках сьомого ігрового дня відбулося п'ять матчів на стадії групового етапу хокейної Ліги чемпіонів.

У першому матчі мінська Юність, в якій виступає форвард збірної України Андрій Міхнов в овертаймі переграла шведський Векше з рахунком 4:3. Для мінського клубу ця перемога стала другою на турнірі і вона також претендує на вихід з групи, який може оформити в наступному турі, набравши всього лише одне очко. Також відзначимо Міхнова, який заробив перше «українське» очко в Лізі чемпіонів, віддавши результативну передачу в першій шайбі. Для шведського колективу одне очко, здобуте за овертайм, стало щасливим, тому що завдяки йому вони першими забезпечили собі місце в плей-офф.
Юність (Білорусь) - Векше (Швеція) 4: 3 (1:2, 2:0, 0:1, 1:0)

Шайби: 8:47 Бродецкі (Мерфі, Неттерберг) - 0:1; 12:51 Елисеенко (Міхнов, Каракулько) - 1:1; 16:17 Неттерберг (Мерфі, Бродецкі) - 1:2; 28:04 Корсо (Претнар, Развадовський - більш.) - 2:2; 38:02 Ковальов - 3:2; 42:01 Розен (Мерфі - більш.) - 3:3; 3:24 (в овертаймі) Нінімякі (Когалим, Корсо) - 4:3

Воротарі: Трянічев - Андрен

Кидки: 24 - 22

Штраф: 6 - 20

У ще одному поєдинку чеський Зноймо поступився німецькому Ред Булл з Мюнхена з рахунком 3:4. Для німців ця перемога стала першою після двох турів. У складі переможців виділимо Окуена, який набрав два очки за гол у меншості і один асист, а у тих, хто програв відзначимо оформлений хет-трик захисника Либора Сулака.

Зноймо (Чехія) - Ред Булл Мюнхен (Німеччина) 3:4 (1:1, 1:0, 1:3)

Шайби: 14:16 Окуен (менш.) - 0:1; 18:41 Сулак (Пухер, Калуш - більш.) - 1:1; 28:51 Сулак (Лакошу - більш.) - 2:1; 41:33 Вольф (Куінто - більш.) - 2:2; 51:05 Крістенсен (Окуен) - 2:3; 51:57 Флааке (Кеттемер) - 2: 4; 58:23 Сулак (Пухер, Вронках - більш.) - 3:4

Воротарі: Шварц - Ден Біркен
Кидки: 23 - 43

Штраф: 31 - 24

З таким же рахунком гостьову перемогу здобув словацький Кошице, який в гостях обіграв австрійський Лінц. На даний момент у обох команд по три очки після трьох зіграних турів, що ніяк не може влаштовувати команди перед останніми матчами в групі. На екваторі другого періоду за рахунку 3:0 на користь господарів ніхто не міг повірити, що Лінц упустить цю перемогу, але сталося неймовірне. Гравці Кошице змогли знайти в собі сили і продемонструвати характер, що допомогло їм здобути складну перемогу і тепер у словаків є шанси на плей-офф. У складі гостей виділимо Бартануса, який не тільки повернув інтригу в матч, але і оформив дубль.
Лінц (Австрія) - Кошице (Словаччина) 3:4 (1:0, 2:1, 0:3)

Шайби: 12:16 Дасілва (ХІСД, Палін) - 1:0; 25:58 Дасілва (ХІСД) - 2:0; 31:06 Леблер (Доріон, Пише - більш.) - 3:0; 37:38 Бартанус (седив, Біцек - більш.) - 3:1; 43:17 Суя (Надь) - 3: 2; 46:52 седив (Біцек - більш.) - 3:3; 55:22 Бартанус - 3:4

Воротарі: Озас - Хабал
Кидки: 36 - 28

Штраф: 16 - 14

Швейцарський Лугано на своєму майданчику зазнав поразки в матчі другого туру проти фінської Таппари з рахунком 1:3. Швейцарці вже на п'ятій хвилині зусиллями Бюрглера відкрили рахунок в матчі, але потім по ходу другої і третьої двадцятихвилинки пропустили три шайби в свої ворота. Голи фінської команди на рахунку Рантакарі, Іломякі і Хаапали. Таким чином, після цього матч ситуація в групі виглядає більш, ніж заплутано, адже у всіх трьох команд по три очки.

Лугано (Швейцарія) - Таппара (Фінляндія) 1:3 (1:0, 0:1, 0:2)

Шайби
: 5:37 Бюрглер (Класен, Брюннер - більш.) - 1:0; 24:57 Рантакарі (Нурми) - 1:1; 41:00 Іломякі (Нурми) - 1:2; 47:56 Хаапай (Пелтола) - 1:3

Воротарі: Манцато - Храковіна

Кидки: 29 - 29

Штраф: 6 - 8

І в останньому поєдинку ігрового дня зійшлися шведський Лулео і фінська Сайпа, матч між якими завершився перемогою гостей з рахунком 4:2. Для шведської команди ця поразка стала другою на турнірі і тепер їхні шанси на потрапляння в плей-офф під великим питанням. Зазначимо, що Лулео є чемпіоном першого сезону Ліги чемпіонів, а також півфіналістом другого. А ось фінська команда завдяки цій перемозі може в наступному турі забезпечити собі місце в плей-офф, адже після двох ігор у Сайпи шість очок.

Лулео (Швеція) - Сайпа (Фінляндія) 2:4 (0:1, 0:0, 2:3)

Шайби: 12:36 Куронен (Лейва) - 0:1; 41:11 Муллеро (Світті, Шира - більш.) - 1:1; 55:04 Коскі (Бекман) - 1:2; 59:38 Макферланд (Ярвінена) - 1: 3; 59:52 Ярош (Меларт) - 2:3; 59:58 Бекман (більш.) - 2:4

Воротарі: Густафссон - Туохімаа

Кидки: 36 - 17

Штраф: 31 - 10