iSport.ua,  5 жовтня 2016, 21:40
0
65

Відбувся єдиний поєдинок восьмого туру Української хокейної ліги.

В єдиному матчі восьмого туру чемпіонату України Кременчук на своєму майданчику зустрічався з білоцерківським Білим Барсом. Чому єдиний - тому що ще два матчі цього туру УХЛ були перенесені на грудень.

У першому періоді команда Дмитра Підгурського володіла суттєвою ігровою перевагою і створила набагато більше гольових моментів біля воріт Краснопільського, ніж гості. В результаті кременчужці закинули три шайби у ворота Краснопільського, авторами яких стали Коренчук, Кузьмик і Коваленя.

У другому таймі господарі зрозуміли, що перемога від них нікуди вже не втече і вони зменшили оберти, а ось білоцерківці могли цим скористатися, але навіть за гри в більшості в гостей нічого небезпечного не виходило.

Третій період розпочався з видалення в складі Кременчука, та гості тут же скористалися своїм шансом і скоротили розрив у рахунку зусиллями Ромащенка. Однак через п'ять хвилин господарі знову змусили Краснопільського виймати шайбу зі своїх воріт, так як голом відзначився Сергій Кузьмик, який оформив дубль. На екваторі періоду білоцерківці залишилися в меншості і одразу ж за це поплатилися пропущеною шайбою, яку собі в актив записав Луговий. Ну і наприкінці заключної двадцятихвилинки команда Костянтина Буценка ще раз реалізувала більшість і пішла від розгромної поразки зусиллями все того ж таки Ромащенка, на рахунку якого також оформлений дубль.

Кременчук знову перемагає і тимчасово переміщається на перше місце Української хокейної ліги. Для Білого Барса ця поразка стала сьомою поспіль у чемпіонаті України поточного сезону, і вони, як і раніше, знаходяться на останньому місці в турнірній таблиці.

ХК Кременчук - Білий Барс 5:2 (3:0, 0:0, 2:2)

Шайби: 12:19 Коренчук (Слиш, Кузьмик - більш.) - 1:0; 15:07 Кузьмик (Коренчук, Слиш) - 2:0; 17:01 Коваленя (Дегтярьов, Гніденко) - 3:0; 41:34 Ромащенко (О. Благий, Лесников - більш.) - 3:1; 46:04 Кузьмик (Коренчук, Васильєв) - 4:1; 50:50 Луговий (Акімов - більш.) - 5:1; 58:37 Ромащенко (Лесников - більш.) - 5:2

Воротарі: Петленко - Краснопільський

Кидки: 40 - 29

Штраф: 18 - 10