iSport.ua,  29 грудня 2016, 12:58
0
69

Відбувся черговий поєдинок Молодіжного чемпіонату світу в Канаді.

У заключному матчі в рамках другого туру групового етапу Молодіжного чемпіонату світу (МЧС) збірна США зустрічалася з національною командою Словаччини. Нагадаємо, що в першому матчі американці розгромили латишів, а словаки поступилися канадцям.

Рахунок першими відкрили американці, коли на екваторі першого періоду відзначився Лачинські, а ще через 7 хв. "зірково-смугасті" подвоїли свою перевагу зусиллями Вайта. Через хвилину словацькі хокеїсти відіграли одну шайбу зусиллями Фегерварі, реалізувавши більшість.

У другому періоді було повне домінування американської команди, яка не випускала словаків зі своєї зони і заслужено закинула три шайби у ворота Томека. Авторами голів стали Томпсон, Мак-Евой і Террі, який відзначився в більшості.

У третьому періоді американці зменшили оберти і спокійно контролювали шайбу. Все, на що були здатні словаки, - це єдина шайба за 37 сек. до фінальної сирени у виконанні Романа.

Таким чином, після двох турів збірна США набрала шість очок і лідирує в групі В, а в словаків нуль балів і передостання сходинка.

Словаччина - США 2:5 (1:2, 0:3, 1:0)

Шайби: 10:16 Лачинські (Цекконі) - 0:1; 17:00 Вайт (Келлер, Джонс) - 0:2; 18:08 Фегерварі (Садецькі, Патакі - більш.) - 1:2; 22:03 Томпсон (Рослович, Белловз) - 1:3; 28:39 Мак-Евой (Рослович, Цекконі) - 1:4; 32:57 Террі (Кунін, Фіцджеральд - більш.) - 1:5; 59:23 Роман (Андришик, Садецькі) - 2:5

Воротарі: Томек - Волл

Кидки: 20 - 50

Штраф: 22 - 4

Словаччина: Томек (Гуска); Бодак, Кошецькі, Міхаїл Роман, Фегерварі, Гаїн, Чернак, Гатала, Грман; Гецл, Бондра, Студенич, Слобода, Садецькі, Ружичка, Патакі, Андрисик, Струшка, Мілош Роман, Лештян, Ошко

США: Волл (Парсонс); Лінгдрен, Ашан, Джонс, Фіцджеральд, Фокс, Мак-Евой, Чекконі; Канін, Лачинські, Гарпер, Гринвей, Андерсон, Фолі, Бракко, Вайт, Келлер, Террі, Белловз, Рослович, Томпсон