МЧМ-2017. Данія в овертаймі переграла Чехію

iSport.ua,  29 грудня 2016, 22:32
0
55

Відбувся перший поєдинок третього ігрового дня на молодіжному чемпіонаті світу в Канаді.

У стартовому матчі в рамках третього туру групового етапу молодіжного чемпіонату світу збірна Данії зустрічалася з національною командою Чехії. Нагадаємо, що в перших двох матчах данці поступилися шведам і обіграли фінів, а чехи здолали Суомі і програли швейцарцям у овертаймі.

У першому періоді чехи володіли солідною ігровою перевагою і заслужено відкрили рахунок в матчі зусиллями Нечаса. У датчан було всього лише п'ять кидків по воротах Владаржа і це при цьому вони двічі грали в більшості, але скористатися чисельною перевагою не вдалося.

У другому періоді команди обмінялися закинутими шайбами ​​на екваторі двадцятихвилинки. Спершу данці реалізували більшість, завдяки точному кидку Бліхфельда. Через хвилину чеська команда знову вийшла вперед, а автором закинутої шайби став Гронек.

У третьому періоді чехи трохи зменшили оберти, але навіть цього вистачало, для того щоб створювати моменти біля воріт Петерсена, але і данці раз за разом тікали в контратаки. І ось за шість хвилин до фінальної сирени данці провели класну атаку, яку завершив Краг після передачі автора першого гола Бліхфельда на порожній кут воріт.

У підсумку все вирішилося в овертаймі, коли на 47-й секунді Краг віддав на Фрома, той увійшов в чужу зону, красиво обіграв захисника і відправив шайбу у ворота Владаржа.

Таким чином, після трьох турів збірна Данії набрала п'ять очок і піднялася на друге місце в групі А, а у чехів стільки ж балів і третя сходинка.

Данія U-20 - Чехія U-20 3:2 ОТ (0:1, 1:1, 1:0, 1:0)

Шайби: 7:56 Нечас (Мусіл) - 0:1, 28:41 Бліхфельд (Боюсен, Ларсен - більш.) - 1:1, 30:29 Гронек - 1:2, 53:36 Краг (Бліхфельд) - 2:2, 60:47 Фром (Краг) - 3:2
Воротарі: Петерсен - Владарж
Кидки: 22 - 34
Штраф: 8 - 8
Данія: Петерсен (Крог); Гац, Вайхель, Ларсен, Міріц, Кох, М. Рендбьерг, Йенсен; Андерссон, Труе, Бліхфельд, Й. Ренбьерг, Краг, Андерсен, боюс, Хеег, Вайсе, Ладехофф, Мадсен, Фром.
Чехія: Владарж (Шкарек); Грдінка, Гронек, Зборжіл, Калина, Кренжелок, Валу; Куровські, Шпачек, Каші, Хлапік, Яшек, Кобліжек, Нечас, Странськи, Мусіл, Шоустал, Сухі, Райхель